Хірургічне лікування гінекологічних захворювань у Запоріжжі

Хірургічна гінекологія в Клініці Святого Миколая

Хірургічне втручання в гінекології

Хірургічна гінекологія – це область гінекології, в якій лікування проводиться за допомогою оперативного втручання. Головною метою такого лікування у гінекології є досягнення максимального ефекту з мінімальним пошкодженням здорових тканин й органів. Увага акцентується на малоінвазивних та органозбережних операціях. Такі результати отримуємо завдяки високому професіоналізму команди лікарів та найсучаснішому устаткуванню.

Види хірургічних втручань у гінекології

Показання та протипоказання до хірургічного лікування гінекологічних захворювань

Хірургічне втручання при гінекологічних захворюваннях застосовується в тих випадках, коли консервативне лікування неможливе або малоефективне. У Клініці Святого Миколая віддається перевага малоінвазивним й органозбережним методам оперативного лікування гінекологічних захворювань.

Операция

2. Протипоказання

Розрізняють абсолютні та відносні протипоказання. До абсолютного протипоказання відноситься критичний стан пацієнта. При відносних протипоказаннях рішення щодо доцільності проведення операції вирішується в кожному окремому випадку індивідуально.

Підготовка до хірургічного лікування у гінекології

Підготовка до хірургічного втручання залежить від виду операції, захворювання та індивідуальних особливостей пацієнта. У підготовчий етап входить необхідне додаткове обстеження (УЗД органів малого таза, гістероскопія, біопсія і т.п.) і консультації суміжних фахівців. Вкрай важливим є і психологічне налаштування пацієнта.

Чому варто звернутися в Клініку Святого Миколая

Клініка Святого Миколая – інноваційний медичний центр, який надає повну діагностику та лікування гінекологічних захворювань. Клініка Святого Миколая – це:

  • Сучасне діагностичне обладнання
  • Власна лабораторія, яка виконує всі види досліджень, в тому числі гістологічні
  • Кваліфіковані лікарі-гінекологи
  • Топові хірурги
  • Ультрастерільна операційна
  • Комфортний стаціонар
  • Супровід лікарем-координатором від моменту звернення в Клініку до виписки