Діагностична гістероскопія в Запоріжжі

Сучасний метод обстеження матки в Клініці Святого Миколая

Гістероскопія – це сучасний метод обстеження матки за допомогою спеціального апарату – гістероскопа, активно використовується в гінекології. За допомогою цього обладнання можна провести обстеження порожнини матки: дослідити поліпи матки, підслизові міоматозні вузли, вогнища гіперплазованого ендометрія, перегородки матки і т. п. Процедури за допомогою цього апарату мало травматичні та не порушують цілісність стінок матки, що особливо важливо для пацієнток, які планують вагітність.

Показання до проведення гістероскопії

Процедура гістероскопії може бути призначена лікарем-гінекологом у наступних випадках:

Такий малоінвазивний метод дослідження має безліч переваг у порівнянні з іншими видами діагностики. Гранична точність допомагає лікареві розглянути цервікальний канал, порожнину матки, устя маткових труб, взяти аналіз для гістологічного дослідження.

З 1 квітня 2020 процедуру діагностичної гістероскопії (включаючи діагностичну гістероскопію з взяттям біопсії) можна виконати в Клініці Святого Миколая безкоштовно!

Для цього потрібно:

  • Взяти електронне направлення на гістероскопію від свого сімейного лікаря
  • Відповідати віковим вимогам, які встановлені програмою державних медичних гарантій, – бути старше 50 років

Діагностична гістероскопія – це інформативний метод діагностики, який кваліфікований лікар-гінеколог призначає при наявності підозр на гінекологічні патології.

Особливості проведення гістероскопії

Якщо пацієнтові призначають дану процедуру, то спочатку необхідно здати аналізи для гістероскопії.

У Клініці Святого Миколая діагностична гістероскопія виконується в ультра сучасних операційних європейського типу. Операції проводяться хірургами професіоналами з багаторічним досвідом роботи. Вагомою перевагою гістероскопії є можливість взяття біопсії для ранньої діагностики онкогінекологічних захворювань.

При необхідності проведення хірургічного лікування захворювань, виявлених під час гістероскопії, пацієнтці буде рекомендована гістерорезектоскопія.

У Клініки Святого Миколая тільки найсучасніше операційне обладнання, завдяки якому процедури проходять з мінімальним травмуванням організму, а процес відновлення скорочується у рази.

Доктор Луценко

Чому краще зробити гістероскопію в Клініці Святого Миколая

Клініка Святого Миколая – єдина клініка в місті та області, в якій можна пройти обстеження та лікування відповідно до європейських стандартів медицини. Клініка Святого Миколая – це:

  • Сучасне діагностичне обладнання
  • Власна лабораторія, яка виконує всі види досліджень, в тому числі гістологічні
  • Кваліфіковані лікарі-гінекологи
  • Операційні експертного класу, аналогів яким немає в області

Зручності для відвідувачів Клініки Святого Миколая

Власна парковка

Оплата карткою

Онлайн-запис

Аптека в будівлі

Своя лабораторія

Електронна медкарта