Вакцинація Церварикс у Запоріжжі

Ефективна вакцина проти вірусу папіломи людини «Церварикс» у Клініці Святого Миколая

Вірус папіломи – один з найпоширеніших вірусів у світі. Він є основною причиною раку шийки матки у жінок і деяких злоякісних пухлин геніталій у чоловіків. Потрапляючи в організм людини вірус дуже довго не проявляє себе, і ви можете навіть не знати про те, що інфіковані. Єдиний спосіб уберегти себе від ВПЛ – вакцинація. «Церварикс» – перевірений, ефективний і сертифікований препарат для профілактики вірусу папіломи людини.

Церварикс: склад вакцини

Вакцина Церварикс захищає від двох штамів ВПЛ: 16 і 18. Саме вони викликають більшість випадків раку шийки матки, порожнини рота і гортані, прямої кишки.

Препарат перед застосуванням ретельно струшується (оскільки при зберіганні утворюється осад, який потрібно розмішати) і вводиться на попередньо оброблену антисептиком шкіру внутрішньом’язово в область середньої третини плеча.

Зробити вакцину «Церварикс» особливо рекомендується дівчатам і жінкам, які хочуть вберегти себе від зараження інфекцією ВПЛ та її наслідків: раку шийки матки, піхви, вульви, цервікального каналу, прямої кишки.

Але показана вакцинація і хлопцям, оскільки ВПЛ у чоловіків меншою мірою, але також може спровокувати ракові пухлини геніталій і прямої кишки. До того ж вакцинація чоловіків допоможе скоротити передачу вірусу.

Протипоказання до вакцинації Церварикс

Вакцинация клиника святого николая
 • Важка алергічна реакція при введенні першої дози препарату
 • Гіперчутливість до будь-якого компонента вакцини
 • Будь-яке захворювання у гострій стадії або загострення хронічної патології
 • Важкі імунодефіцитні стани
 • Вагітність і період годування груддю
 • Температура тіла вище 38 °С при нез’ясованих причинах

Незначні захворювання (наприклад, ГРВІ легкого перебігу) не є протипоказанням до проведення вакцинації.

Календар вакцинації

Схема вакцинації дорослих передбачає 3-х разове введення препарату з інтервалом 1 і 6 місяців. Ці інтервали можуть коригуватися, підбиратися індивідуальні схеми під кожного пацієнта. Лікарі Клініки Святого Миколая відрізняються індивідуальним підходом до кожного хворого.

Вважається, що у ревакцинації необхідності немає, оскільки вакцина від ВПЛ «Церварикс» забезпечує стійкий довічний імунітет і значно знижує ризик зараження вірусом папіломи людини 16 і 18 типу.

Можливі побічні ефекти

Як відомо, вірус папіломи людини передається статевим шляхом. Він ніяк не проявляється і може тривалий час безсимптомно знаходиться у крові. Тому бажано зробити вакцину «Церварикс» до початку статевого життя, тоді ефективність від неї буде у рази вище. Але не варто відмовлятися від вакцинації і після – можливо, ви ще не встигли заразитися ВПЛ і вакцина допоможе вберегтися від зараження.

Церварикс – лікарський препарат, тому, як і будь-які інші ліки, щеплення може викликати деякі побічні явища. Вони зустрічаються досить рідко, проходять легко і швидко, часто не вимагають звернення до лікаря і спеціального лікування. Серед небажаних явищ після вакцинації можуть бути:

 • Місцеві симптоми: почервоніння, біль і невеликий набряк у місці ін’єкції
 • Загальні симптоми: запаморочення, головний біль, незначна температура, біль у м’язах і суглобах, діарея, нудота, загальне нездужання і слабкість, сонливість
Вакцинация клиника святого николая

Переваги проведення вакцинації Церварикс у Клініці Святого Миколая

Вам потрібна вакцинація препаратом «Церварикс, але не знаєте де зробити щеплення? У Клініці Святого Миколая для цього створені кращі умови у Запоріжжі:

 • Ретельний контроль термінів придатності препарату, дотримання умов зберігання (у спеціальному холодильнику при температурі від 2 до 8 °С)
 • Стерильні одноразові витратні матеріали (шприц, голка)
 • Ретельна обробка місця ін’єкції антисептиком
 • Комфортна маніпуляційна кімната, де будуть робити вакцину «Церварикс»
 • Доброзичливий чуйний персонал, досвідчені медсестри, які роблять щеплення
 • Зручний запис на процедуру – можливість записатися онлайн або за телефоном на відповідну дату і час

До того ж незаперечний плюс вакцини Церварикс – її ціна. Провакциновані один раз, ви будете спокійні і захищені все життя!

Зручності для відвідувачів Клініки Святого Миколая

Власна парковка

Оплата карткою

Онлайн-запис

Аптека в будівлі

Своя лабораторія

Електронна медкарта