Артроскопія колінного суглоба в Запоріжжі

Операція на колінному суглобі в Клініці Святого Миколая

Артроскопія колінного суглоба – це хірургічна операція ортопедичного напрямку, яка дає можливість хірургу не тільки діагностувати, але й усунути всі пошкодження у колінному суглобі (від пошкодження меніска до розриву зв’язок). Артроскопія належить до мініоперацій, при яких робиться кілька невеликих проколів для камери і мініатюрних інструментів, що дозволяє пацієнтові відновитися вже на наступний день після операції.

Показання до проведення артроскопії колінного суглоба

Артроскопія допомагає побачити найменші зміни у суглобі, а завдяки найсучаснішому обладнанню експертного класу наші лікарі можуть усунути навіть дуже важкі ушкодження у колінному суглобі та повернути пацієнта до колишнього способу життя.

Методика проведення артроскопії колінного суглоба

Артроскопія колінного суглоба належить до малоінвазивних операцій, що говорить про малотравматичність процедури. Для проведення операції необхідно всього два мікророзрізи. Це дозволяє не тільки досягти максимального косметичного ефекту, а й швидко і повноцінно повернути людину до колишнього рівня фізичної активності.

Питання про вид анестезії, яка буде застосовуватися під час операції, обговорюється індивідуально, враховуючи особливості стану пацієнта і переносимість препаратів.

Артроскопія проходить швидко, перебування у стаціонарі максимально коротке – пацієнта виписують додому вже на наступний день після операції, при цьому пересувається пацієнт самостійно без костилів.

Доктор Красноперов Сергей

Переваги операцій на колінному суглобі в Клініці Святого Миколая

  • Топові хірурги-ортопеди
  • Найсучасніше артроскопічне обладнання провідних світових фірм-виробників
  • Унікальна операційна з ламінарним потоком
  • Сучасні методи знеболювання й індивідуальний підхід до анестезії
  • Комфортні умови стаціонару
  • Власна діагностична лабораторія
  • Розвинена інфраструктура, просторий хол, кафе, стоянка

Зручності для відвідувачів Клініки Святого Миколая

Власна парковка

Оплата карткою

Онлайн-запис

Аптека в будівлі

Своя лабораторія

Електронна медкарта