Ліпофілінг грудей у Запоріжжі

Природне збільшення грудей з використанням власного жиру в Клініці Святого Миколая

Багато представниць слабкої статі мріють про красиві, підтягнуті та великі груди, але бояться встановлювати імпланти. Пластична хірургія не стоїть на місці, й для таких пацієнток є альтернатива – липофілінг. Це процедура дозволяє «закачати жир» у груди з іншої ділянки тіла. Ліпофілінг грудей виконується для корекції асиметрії молочних залоз, усунення видимих дефектів після раніше виконаної мамопластики, збільшення розміру грудей без імплантації.

Показання до липофілінгу грудей

Ліпофілінг грудних залоз чудово підійде для:

 • Контурування вже встановленого імпланта (зменшення видимості його кордонів)
 • Корекції форми грудей
 • Грудей, що втратили тонус (помірна постлактаційна втрата обсягу молочних залоз)
 • Збільшення грудей власним жиром на 0,5–1 розмір
 • Корекції верхнього полюса молочної залози для формування зони декольте
 • Виправлення асиметрії

З огляду на післяопераційний лізис (до 40% від введеного об’єму) і розподіл жирових клітин, так звана «усадка жиру», може знадобитися повторна корекція. Ця методика підходить лише тим пацієнткам, у яких є достатні резерви жирової тканини в організмі. Також даний вид втручання відмінно підійде тим, хто схильний до алергій, адже імплант – це сторонній чужорідний об’єкт, а жирова тканина береться з вашого організму, тому не викличе алергічної реакції.

Етапи проведення операції та особливості реабілітаційного періоду

Перед виконанням операції пацієнтці буде необхідно пройти обстеження: здати лабораторні аналізи та при необхідності пройти інструментальну діагностику. Корекція грудей жиром складається з трьох етапів:

1-й етап операції – ліпосакція – забір необхідної кількості жирової тканини без розрізів шкіри, через проколи. Зонами для взяття жиру є місця їх найбільшого скупчення: живіт, боки, стегна.

Эстетическая хирургия
Эстетическая хирургия
2-й етап – підготовка жиру до трансплантації. Його спеціальна обробка, очищення та підготовка жиру до введення. Сучасне обладнання Клініки Святого Миколая дозволяє якісно провести очищення. Від цього залежить кількість приживлюваності жирової тканини. 3-й етап – поетапне введення жиру у потрібний шар з використанням спеціальних канюль. Це мінімізує ризики ускладнень, дозволяє домогтися відмінного відновного періоду.

Весь процес триває близько 1–1,5 години. Під час операції ніякого відчуття дискомфорту або болю не буде, оскільки використовується загальний наркоз. При корекції локальних зон з використанням невеликих обсягів операцію можливо виконати під місцевою анестезією, що полегшує реабілітаційний період і виключає необхідність у госпіталізації, пацієнт кілька годин після операції перебуває під наглядом лікарів, після чого з необхідними рекомендаціями може їхати додому.

Виконати липофілінг грудей у Запоріжжі найкраще саме у Клініці Святого Миколая, адже поряд з високою якістю ми пропонуємо доступні ціни та відмінний сервіс. Реабілітація після процедури проходить дуже легко й практично не впливає на звичний спосіб життя. Триває вона близько 2-х місяців. Зі стаціонару пацієнтку виписують вже на наступний день після операції. Прискорити процес відновлення допоможуть фізіопроцедури, а також ретельна гігієна місць проколу, носіння спеціального підтримувального бюстгальтера.

Переваги звернення в Клініку Святого Миколая

 • Повна консультація пластичного хірурга з відповідями на всі ваші запитання
 • Індивідуальний підхід до кожної пацієнтки – ретельні виміри параметрів, оцінка асиметрії при її наявності, оцінка стану шкіри
 • Особистий лікар-координатор на весь курс передопераційної підготовки, операції та реабілітації в клініці
 • Обладнані всім необхідним палати для перебування у післяопераційному періоді з комфортом
 • Безпечна газова анестезія – найсучасніша у світі методика, яка не потребує реабілітації та з мінімальними ризиками ускладнень
 • Інноваційні операційні з обладнанням експертного класу

Удобства для посетителей Клиники Святого Николая

Собственная парковка

Оплата картой

Онлайн-запись

Аптека в будівлі

Своя лаборатория

Электронная медкарта