Доктор Жовнирчик Дмитрий

Жовнірчик

Дмитро Геннадійович

Хірург, ендоскопіст

  • вул. Святого Миколая, 53а
Лікар другої категорії
10 років стажу

Лікар Жовнірчик використовує в роботі основні ендоскопічні методики з діагностики та хірургічного лікування захворювань шлунково-кишкового тракту. Дмитро Геннадійович володіє методиками ендоскопічної біопсії, поліпектомії, видалення пухлин (EMR, ESР), видалення сторонніх тіл. Виконує процедури по установці і видаленню шлункового балона.

Лікар Жовнірчик використовує в роботі основні ендоскопічні методики з діагностики та хірургічного лікування захворювань шлунково-кишкового тракту. Дмитро Геннадійович володіє методиками ендоскопічної біопсії, поліпектомії, видалення пухлин (EMR, ESР), видалення сторонніх тіл. Виконує процедури по установці і видаленню шлункового балона.

Освіта

  • Запорізький державний медичний університет (2011 р.)
  • Інтернатура в Запорізькій медичній академії післядипломної освіти (2014 р.)
  • Клінічна ординатура за спеціальністю «Хірургія» (2014 р.)
  • Запорізька медична академія післядипломної освіти - отримання сертифіката лікаря-спеціаліста за спеціальністю «Ендоскопія» (2017 р.)

Курси, стажування

  • Всеукраїнська науково-практична конференція з майстер-класом «Стенування шлунково-кишкового тракту. Паліативна допомога хворим на онкологічні захворювання» (Запоріжжя, 2019)
  • XI симпозіум «Сучасна діагностична та лікувальна ендоскопія» (Київ, 2019)

Участь в асоціаціях

Сертифікати

Виконувані процедури

Відгуки пацієнтів про лікаря (з Google My Business)

Пивняк Ольга (03.02.2021)
5/5

Проходила процедуру ФГДС. Все дуже сподобалось. Ставлення відмінне. Лікар Жовнірчик Дмитро Геннадійович справжній професіонал! Yе боляче і не страшно. Всім рекомендую!

Головко Ельвіра (23.10.2020)
5/5

Вчора вперше відвідала Клініку Святого Миколая. Обстеження було з найнеприємніших. Колоноскопія з гастроскопією. Моїм страхам не було меж. Але я даремно боялася, а якщо чесно, то і нічого не зрозуміла. Обстеження пройшло під наркозом. Заснула і прокинулася з готовим результатом. Персонал просто супер! Лікар Жовнірчик Дмитро Геннадійович, спасибі велике за вашу працю і увагу. Успіхів вам у роботі і в житті. З повагою, Головко Ельвіра Федорівна.

Зозулина Ольга (05.10.2020)
5/5

Була сьогодні на прийомі у Жовнірчика Дмитра Геннадійовича. Все дуже сподобалося, обслуговування на вищому рівні. Велике спасибі!

Гришин Микита (26.09.2020)
5/5

Звертався до лікаря Жовнірчик Дмитра Геннадійовича на ендоскопічне обстеження. Відмінне ставлення, професіоналізм, все пройшло успішно.

Мурмир Наталя (12.08.2020)
5/5

Проходила гастроскопію в Клініці Святого Миколая. Робила таке обстеження вперше. Швидко і впевнено лікар Жовнірчик Дмитро Геннадійович провів огляд. Головне не напружуватися, не зажиматися і просто довіритися. Проводячи процедуру, говорили як себе потрібно вести, як дихати. Дякую за професіоналізм та уважне ставлення.

Гущина Льоля (15.03.2020)
5/5

Сьогодні була вперше в КСМ, проходила процедуру ФГДС. Враження про клініку - найкраще: нове обладнання, приміщення дуже чисте і сучасне, персонал вічливий і доброзичливий. Вирішувалася на цю процедуру цілий рік, тому що вона не найприємніша. А коли дізналася, що тут є ФГДС під наркозом за доступною ціною, відразу ж записалася. Процедуру проводив Жовнірчик Дмитро Геннадійович. Дуже приємний, уважний і кваліфікований лікар. Пояснив як буде проходити процес, перед процедурою заспокоїв (тому що дуже нервувала), а після все толково роз'яснив, за що дуже вдячна!!! Також переживала, як організм поведеться після наркозу. Виявилося, що даремно! Просто добре задрімав і встала як ні в чому не бувало)). Якби знала, що так все буде, то прийшла б на обстеження набагато раніше. Окремо хочу подякувати медсестру, яка супроводжувала навіть до рецепшен, тому що після наркозу відчувалася легка слабкість і вона не залишила на призволяще, а переконалася, що я в змозі сама пересуватися. Дякуємо!!!! Загалом що хочу сказати - приходьте, не пошкодуєте! Однозначно рекомендую як кваліфікованих фахівців, так і привітний персонал.

Кондрат'єв Давид (09.03.10.2020)
5/5

Дуже вдячний лікарю Жовнірчик Дмитру Геннадійовичу. Лікар кваліфікований, і детально пояснює інформацію. Дуже хороший і уважний. В його руках відчуваєш себе в безпеці. Сподіваюся все так і залишиться на високому рівні!

Заворотнюк Діана (05.03.2020)
5/5

Дуже вдячна лікарю Жовнірчик Дмитру Геннадійовичу! Професіоналізм на найвищому рівні!

Боков Віталій (06.02.2020)
5/5

Хотів би висловити величезну подяку лікарю Жовнірчик Дмитру Геннадійовичу. Він уважний, коректний лікар і справжній професіонал. Дуже акуратно проводить процедуру обстеження, а після неї дохідливо і зрозуміло відповідає на всі питання, що цікавлять.