УЗД суглобів у Запоріжжі

Сучасне ультразвукове дослідження суглобів у Клініці Святого Миколая

Суглоби людини постійно несуть на собі величезне навантаження. Зважаючи на це вони схильні до різних запальних захворювань і дегенеративних змін, що проявляється неприємними відчуттями в ураженій області. Навіщо ж терпіти постійний дискомфорт? Адже можна пройти неінвазивну ультразвукову діагностику, визначити причину болю і якомога раніше почати лікування.

Види УЗД суглобів

На сучасному апараті експертного класу Клініки Святого Миколая можна пройти повне УЗД наступних суглобів:

  • Верхніх кінцівок: плечовий, ліктьовий, променево-зап’ястний і кисть
  • Нижніх кінцівок: тазостегновий, колінний, гомілковостопний і стопа

Також при наявності певних показань у нас можна зробити УЗД хребетного стовпа, грудинно-ключичного та грудинно-реберного зчленування, щелепного суглоба.

Ціна УЗД суглобів фіксована і для однієї пари суглобів становить 250 грн.

Показання до проведення дослідження

Зробити УЗД суглобів може знадобитися при:

УЗИ КСМ

Як проходить УЗД суглобів

Один з плюсів даного виду діагностики в тому, що він не має протипоказань. Оскільки методика повністю безпечна, не несе шкоди і дискомфорту пацієнтові, вона може проводитися у хворих різного віку, в тому числі при вагітності. Немає обмеження і за кількістю процедур за один раз.

Така діагностика не вимагає і спеціальної підготовки пацієнта.

Залежно від того, яку ділянку будуть досліджувати, пацієнт займає відповідне становище (сидячи або лежачи). Насамперед лікар Клініки Святого Миколая обробляє датчик УЗД антисептиком, після чого наносить спеціальний гель. Він допомагає датчику УЗД краще «зчепитися» з поверхнею шкіри і розглянути всі деталі. Після чого лікар пересуває датчик, а на моніторі апарату видно зображення.

За допомогою ультразвукової діагностики лікар визначає:

  • Стан сухожиль, суглобової сумки, хряща, м’язового апарату
  • Наявність новоутворень, гематом, запалення (хронічного чи гострого), різного роду пошкоджень (розриви зв’язок, розтягнення, вивихи)
Chepel_uzi

Переваги проходження діагностики в Клініці Святого Миколая

  • Висока точність результату – на якісному обладнанні досвідчений фахівець з легкістю розгледить наявність патології при ультразвуковому дослідженні, складе грамотний висновок
  • Можливість діагностувати патологію на ранній стадії – УЗД суглобів ніг, рук, хребта допомагає виявляти хворобу на початковому етапі, коли ще не завдано шкоди організму. У такому випадку і лікувати захворювання простіше, дешевше, ефективніше
  • Економія часу – ви можете записатися на процедуру онлайн або за телефоном, приїхати у призначений час і швидко зробити УЗД суглобів без черг та очікування

Зручності для відвідувачів Клініки Святого Миколая

Власна парковка

Оплата карткою

Онлайн-запис

Аптека в будівлі

Своя лабораторія

Електронна медкарта