УЗД м'яких тканин у Запоріжжі

Сучасне ультразвукове дослідження м'яких тканин у Клініці Святого Миколая

Ультразвукове дослідження на сьогоднішні – найдоступніший метод діагностики захворювань і пошкоджень м’яких тканин. З його допомогою обстежують м’які тканини живота, шиї, грудної клітки, обличчя, стегон, рук, стоп і гомілок. При цьому цінність і доступна вартість цієї методики дозволяє широко використовувати її. За допомогою УЗД можна виявити порушення у структурі, оцінити особливості кровотоку, іннервації та багато іншого.

Показання до проведення дослідження

Зробити УЗД м’яких тканин потрібно, якщо є:

 • Доброякісні утворення (ліпома, гігрома, атерома й ін.)
 • Травми (удари, гематоми)
 • М’язова патологія (міозит, надрив або розрив м’язів)
 • Грижі і запальні захворювання (абсцес, флегмона)
 • Ущільнення, набряки (якщо причина не визначена)
 • Патологія лімфатичної системи (застій лімфи – лімфостаз)
 • Системні захворювання сполучної тканини (ревматизм, системна склеродермія, дерматоміозит та ін.)

Також діагностика виконується для контролю ефективності лікування.

За один раз можна провести УЗД м’яких тканин як однієї області, так і відразу декількох – ніяких обмежень у кількості немає. Так само як немає і протипоказань до проведення даної процедури.

Як проходить УЗД м'яких тканин

У нормі майже всі м’які тканини організму людини виглядають однаково, мають однакову щільність і схожі характеристики. Саме тому за допомогою ультразвукової діагностики досить легко виявити й обстежити патологічні вогнища.

Апарат УЗД складається з процесорного блоку з монітором, імпульсного й ультразвукового датчика. За допомогою останнього формуються і приймаються назад звукові хвилі від різних по щільності тканин. Ці дані зображаються на моніторі. Так лікар бачить зображення тієї чи іншої області і може оцінити характер патології.

УЗД м’яких тканин, наприклад, шиї виявляє наявність або відсутність запального процесу і площу ураження. Особлива увага приділяється діагностиці сонних артерій, яремних вен, стану трахеї й оточуючих м’язів. Під час процедури пацієнт лягає на канапку спиною. Йому під плечі кладеться подушка, обличчя повернене у протилежну від лікаря сторону. Для кращого зчеплення датчика зі шкірою на досліджувану область наносять спеціальний гель – він підвищує провідність звукових хвиль. Діагностична маніпуляція не доставляє ніякого болю, дискомфорту пацієнтові.

УЗИ щитовидной железы

У Клініці Святого Миколая швидко і якісно можна зробити УЗД м’яких тканин однієї області або декількох за одне відвідування, ціна процедури – 220 грн.

Переваги проходження УЗД м'яких тканин у Клініці Святого Миколая

 • Доступні ціни на всі діагностичні маніпуляції
 • Гарантія високої точності результату, яка досягається завдяки використанню професійної апаратури і досвіду лікаря
 • Швидкість – процедура займе від 15 до 30 хвилин, при цьому ви не витрачаєте час на очікування прийому в чергах, оскільки можете заздалегідь записатися на процедуру онлайн або за телефоном і прийти у призначений час
 • При необхідності в клініці ви зможете отримати консультацію фахівців усіх галузей медицини та пройти курс лікування будь-якого захворювання

Зручності для відвідувачів Клініки Святого Миколая

Власна парковка

Оплата карткою

Онлайн-запис

Аптека в будівлі

Своя лабораторія

Електронна медкарта