Видалення новоутворень слизової рота у Запоріжжі

Видалення ретенційної кісти під язиком у Клініці Святого Миколая. Консультація досвідчених щелепно-лицьових хірургів

У ротовій порожнині можуть формуватися різного роду доброякісні новоутворення: ретенційна кіста – найчастіша патологія. Однак зустрічаються і папілома на слизовій рота, фіброма слизової рота, гемангіома слизової рота. Всі вони можуть виникати і на інших ділянках тіла. Приблизно 65 % випадків – це жінки у віці близько 40 років, а 20 % – підлітки.

В яких випадках потрібна операція:

Навіть якщо кіста нижньої губи або інше новоутворення не проявляють себе на початкових стадіях, видалення необхідно. Наприклад, фіброма слизової щоки при постійному травмуванні може перетворитися на злоякісну пухлину.

Видалення показано, якщо:

  • Новоутворення заважає звичному способу життя (папілома в роті провокує гугнявість голосу, зміна тембру. Ретенційна кіста під язиком може стати причиною гаркавості)
  • Є небезпека для життя (папілома слизової порожнини рота розростається і перекриває просвіт дихальних шляхів, ретенційна кіста у роті заважає вживанню їжі і може стати причиною втрати маси тіла)

Методика видалення новоутворень порожнини рота

У Клініці Святого Миколая, за принципами доказової медицини, використовується хірургічний метод лікування. Якщо у вас є пухлина у роті, на щоці, наприклад, на ваш вибір ми надаємо два способи її корекції:

  • Перший – всім відоме стандартне хірургічне висічення скальпелем
  • Другий спосіб – більш сучасний. Якщо вас, наприклад, турбують папіломи у роті, лікування можна зробити за допомогою лазерного видалення. Ретенційна кіста губи може бути видалена за допомогою електрокоагулятора, а папілома на слизовій рота – апаратом Сургітрон

Всі перераховані способи дуже ефективні. Щелепно-лицьові хірурги Клініки Святого Миколая зроблять безболісне видалення ретенційної кісти на вищому рівні. Операція займе всього 20–30 хвилин вашого часу! Вартість операції можна дізнатися у відповідному розділі сайту.

Удаление кисты слюнной железы

Чому пацієнти довіряють Клініці Святого Миколая

Клініка Святого Миколая – центр, де надають величезну кількість різного роду послуг як терапевтичного, так і хірургічного профілю. Діагностика та лікування виконується виключно за європейськими стандартами. Також серед наших переваг:

  • Команда першокласних професіоналів з величезним досвідом, які бездоганно виконують операції: від простого швидкого видалення новоутворення слизової рота, до найскладніших втручань
  • Сучасна апаратура, якою оснащені операційні

Клініці Святого Миколая довіряють своє здоров’я і своїх близьких жителі Запоріжжя, і з задоволенням рекомендують її друзям і знайомим.

Зручності для відвідувачів Клініки Святого Миколая

Власна парковка

Оплата карткою

Онлайн-запис

Аптека в будівлі

Своя лабораторія

Електронна медкарта