Проведення операції фаллопротезування

20 лютого в Клініці Святого Миколая проведена операція фалопротезування: відновлення еректильної функції чоловічого організму

Днями в Клініці Святого Миколая була виконана вражаюча і цікава операція з протезування статевого члена в зв’язку з еректильною дисфункцією. Фалопротезування – єдине рішення проблеми, коли медикаментозна терапія не приносить бажаного результату.

Пацієнт, якому було виконано фалопротезування, страждав від еректильної дисфункції у зв’язку з атеросклерозом судин і цукровим діабетом. Протягом 3 років він приймав лікарські засоби для поліпшення ситуації, але з часом і вони перестали допомагати. Методика протезування в 90% випадків дозволяє відновити втрачену функцію і поліпшити якість життя пацієнта.

Яка ж суть операції? З двох сторін статевого члена встановлюються трубки імплантів, які підтримують і повністю відтворюють анатомічну форму органу. Силіконові імпланти з металевим стрижнем всередині дозволяють самостійно контролювати стан статевого органу.

Уникальная операция ксм
Факти про операцію:
  • Тривалість 2-3 години
  • Наркоз: індивідуально (спинномозковий + внутрішньовенно-седативний)
  •  Реабілітація: 2-3 дня
  •  Гарантія на імпланти: довічна
  •  Особливості: для втручання важливі асептичні умови (ламінарні потоки забезпечують максимальну стерильність повітря)
  • Ризик ускладнень мінімальний
  • Операцію виконали: лікар уролог-андролог Матар Салем і кандидат медичних наук, лікар уролог-андролог вищої категорії – Панасовський Микола Леонідович
Складно переоцінити важливість функції ерекції в житті кожного чоловіка. Завдяки сучасному науково-технічному прогресу та майстерності лікарів, чоловіки повертають психологічний комфорт і живуть повноцінним життям!
Уникальная операция ксм

Важливо сказати, що протез підбирається індивідуально для кожного чоловіка, щоб він в точності відповідав його анатомічним особливостям. А також після операції повністю зберігалася вихідна чутливість статевого члена.

Для фахівців Клініки Святого Миколая немає нічого неможливого. Ми пишаємося тим, що наша клініка оснащена потужною технічною базою і укомплектована такими кваліфікованими фахівцями, завдяки яким можливе виконання операцій такого високого рівня!