Отопластика у Запоріжжі

Пластика вух (корекція вух) будь-якої складності в Клініці Святого Миколая

Отопластика – операція з усунення дефектів зовнішнього слухового проходу шляхом корекції хрящових і м’яких тканин вуха. Виконується за показаннями, швидко усуває вади вушної раковини, розвіює комплекси і створює гармонійні риси обличчя. Форма вушної раковини індивідуальна, і операція налічує безліч методів корекції форми, розмірів і ступеня прилягання вуха.

Види операції

Пластика вух буває двох видів:

 • Естетична (ліквідація косметичних недоліків – наприклад, корекція капловухості, асиметрії)
 • Реконструктивна (відтворення вушної раковини – усунення складних дефектів, що виникли внаслідок недорозвинення органу, травм)

Кожен вид має свої показання та протипоказання. Серед методів пластики вушних раковин, якими володіють пластичні хірурги Клінік Святого Миколая, є:

 • Фурнас (спрямований на зменшення кута між вушною раковиною і черепом)
 • Мустарде (мета втручання – формування протизавитка, який відсутній при капловухості)
 • Етерстрома (зменшення розмірів вушної раковини)

Підготовка до отопластики

Щоб зробити пластику вух, особливої ​​ретельної підготовки не потрібно. Індивідуально з лікарем слід обговорити питання скасування лікарських препаратів, якщо ведеться їх прийом на постійній основі. Найчастіше потрібно припинити прийом лікарських засобів, що розріджують кров (НПЗЗ, аспірину), а також гормональних препаратів. Варто попередити лікаря також про прийняття вітамінів, бадів. Якщо у вас є алергія на будь-які медикаменти, обов’язково повідомте про це лікаря.

Напередодні пластики вушних раковин слід відмовитися від паління і вживання алкоголю. За тиждень до корекції бажано перейти на більш легке харчування, уникати переїдання, вживання жирної / смаженої їжі. Якщо є пірсинг вушних раковин – сережки потрібно зняти перед операцією.

Етапи проведення отопластики

1. Консультація. На цьому етапі лікар проведе огляд, уточнить ваші побажання, збере анамнез, оцінить передбачуваний обсяг втручання. Виходячи з вибору методу знеболення, виду операції по корекції вух, формується і обумовлюється ціна процедури.

2. Підготовка до операції, проходження обстеження. Перед операцією обов’язково потрібно здати деякі лабораторні аналізи (загальний аналіз крові та сечі, біохімічне дослідження крові, коагулограму, визначити групу крові та резус-фактор).

Эстетическая хирургия
Милица Константин Николаевич

Також інструментальна діагностика – ЕКГ. При наявності супутніх захворювань список може бути розширений.

3. Корекція вушної раковини. Виконується знеболювання – місцеве або загальне, питання вирішується в індивідуальному порядку. Пластика вушних раковин у будь-якому випадку пройде безболісно, адже в Клініці Святого Миколая використовується якісний наркоз.

При корекції капловухості, хірург січе надлишки хряща і формує нову форму вушної раковини. Ушивання розрізу проводиться по задній стінці вушної раковини, тому шрам залишається непомітним. Отопластика вух займає приблизно годину часу (іноді більше – у складних випадках). Стаціонарного лікування не потрібно, відразу після операції пацієнт може самостійно покинути клініку.

4. Реабілітаційний період (приблизно 4 тижні).

Эстетическая хирургия

Період відновлення

Реабілітація часто проходить швидко і безболісно. У перші 2–3 дні після операції можуть турбувати набряк, незначний біль, неприємні відчуття у місці післяопераційної рани. Всі ці симптоми легко проходять після прийому знеболювальних препаратів. Протягом 14 днів буде потрібно носити спеціальну пов’язку, яка захистить післяопераційну рану від попадання в неї інфекції та допоможе краще зафіксувати результат. Нема потреби в обмеженні звичного життя – можна спокійно мити голову, вмиватися, вести активний спосіб життя. Зняття швів не потрібно, адже в Клініці Святого Миколая використовують нитки, що самі розсмоктуються. Єдині обмеження, яких рекомендується дотримуватися:

 • Не використовувати навушники у перші пару тижнів
 • Спати на спині з піднятою головою
 • Уникати надмірних фізичних навантажень
 • Не відвідувати лазні, сауни, басейни

Пластика вух ніяк не впливає на слух, не несе небезпеки для здоров’я і життя.

Переваги проведення отопластики у Клініці Святого Миколая

Клініка Святого Миколая надає великий спектр медичних послуг. Щорічно операція корекції вух тут виконується десяткам, іноді сотням пацієнтам. Всі вони залишаються задоволені результатом і рекомендують нас своїм друзям і родичам. Зробити пластику вух у Клініці Святого Миколая варто, адже:

 • Результати перевершують всі очікування
 • Рівень центру відповідає європейським стандартам
 • У нас працюють висококваліфіковані хірурги з великим досвідом
 • Наші ціни одні з найбільш лояльних в Україні

Зручності для відвідувачів Клініки Святого Миколая

Власна парковка

Оплата карткою

Онлайн-запис

Аптека в будівлі

Своя лабораторія

Електронна медкарта