Лікування тиреоїдиту у Запоріжжі

Діагностика та лікування запалення щитоподібної залози у Клініці Святого Миколая

Тиреоїдит – це запальне захворювання щитоподібної залози, яке має гостру форму, підгостру та хронічну. Гостра форма хвороби може виникнути внаслідок інфекційних захворювань, травм. Підгостра форма з’являється на тлі вірусних інфекцій. Хронічні форми мають аутоімунний характер, найпоширеніший вид тиреоїдиту – це аутоімунний тиреоїдит.

Ознаки тиреоїдиту

Симптоми гострої форми тиреоїдиту:

  • Біль у шиї, що віддає у вуха
  • Підвищення температури тіла
  • Збільшення лімфатичних вузлів, озноб

До симптомів підгострої форми відносяться:

  • Біль по передній поверхні шиї
  • Температура тіла коливається від 37,8 до 38,3 ° С
  • Стомлюваність і слабкість
  • Нерівномірне збільшення, щільна і болюча щитоподібна залоза

Для аутоімунного тиреоїдиту характерні симптоми в залежності від рівня гормонів, які можуть як підвищуватися, так і знижуватися. При зниженні рівня гормонів виникають симптоми гіпотиреозу. У разі збільшення рівня тиреоїдних гормонів, у хворого виникають проблеми у роботі серця, тремтіння у пальцях рук, втрата ваги, сильна втома, дратівливість, зміна настрою. Таке ендокринологічне захворювання як тиреоїдит вимагає кваліфікованої медичної допомоги.

Діагностика та лікування тиреоїдиту

Для постановки діагнозу тиреоїдит необхідно звернутися на консультацію до кваліфікованого ендокринолога у Клініку Святого Миколая. Для первісної постановки діагнозу необхідні:

Лікування тиреоїдиту направлено на зменшення запального процесу, для цього призначаються протизапальні, гормональні препарати відповідно до сучасних рекомендацій європейських та американських компаній. Лікування гострих форм хвороби проходить в умовах стаціонару, для цього в Клініці Святого Миколая є всі необхідні умови.

Лечение надпочечников

Переваги лікування тиреоїдиту в Клініці Святого Миколая у Запоріжжі

Звернувшись у Клініку Святого Миколая у Запоріжжі, ви отримаєте медичні послуги європейського рівня, аналогів яким немає у місті. Абсолютно комфортне перебування як у поліклініці, так і у стаціонарі. Ультрасучасний операційний блок. Відкрите ставлення кваліфікованих лікарів без зайвих паперів, аналізів і призначень. Конфіденційність і повагу до кожного пацієнта, економія часу і сил.

Зручності для відвідувачів Клініки Святого Миколая

Власна парковка

Оплата карткою

Онлайн-запис

Аптека в будівлі

Своя лабораторія

Електронна медкарта