Лікування вугрової хвороби у Запоріжжі

Комфортне обстеження та лікування акне в Клініці Святого Миколая

Акне – найбільш поширене дерматологічне захворювання серед підлітків і людей середнього віку. Вугрі можуть з’являтися не тільки на обличчі, але й в області спини та грудині, у деяких людей виникають висипання на голові. У жінок прищі на підборідді можуть виникати перед менструацією та посилюватися при гормональних порушеннях, різних гінекологічних захворюваннях. Вугрова хвороба успішно виліковується лікарем-дерматологом. Позбутися від прищів легкого ступеня тяжкості також може допомогти лікар-косметолог.

Причини та симптоми захворювання

Вугрі виникають внаслідок багатьох чинників. До основних факторів, що до цього призводять, відносяться:

 • Спадковість
 • Неправильний догляд за шкірою (виникають прищі на обличчі й у місцях нанесення косметики)
 • Порушення мікробіому шкіри (прищі на спині, грудини, обличчі)
 • Надмірне вироблення шкірного сала (прищі на лобі, Т-зоні, підборідді)
 • Фолікулярний гіперкератоз (як наслідок з’являються підшкірні прищі, які називаються закритими комедонами)
 • Захворювання внутрішніх органів (вугрі на обличчі можуть виникнути через проблеми зі шлунково-кишковим трактом, гормональні збої та гінекологічні хвороби)
 • Мікробна колонізація, яка призводить до запального процесу й імунної відповіді

Прищі також можуть виникати через похибки у дієті. У деяких людей вживання молочних продуктів, солодощів, смаженого і жирного ускладнює перебіг акне на обличчі й акне на спині. Спроби самостійно видавити прищ на спині або обличчі можуть привести до приєднання вторинної бактеріальної флори та погіршити стан шкіри.

Діагностика та лікування захворювання

Вугрі на спині й обличчі не викликають труднощів у діагностиці. На первинній консультації лікар-дерматолог збере анамнез, виявить фактори ризику та можливі причини захворювання. У деяких ситуаціях може знадобитися консультація суміжних спеціалістів і подальше виключення обтяжливої патології. Крім цього лікар-дерматолог порекомендує догляд за шкірою та призначить ефективне лікування.

Рекомендовані креми від прищів і грамотне очищення шкіри зможуть поліпшити ситуацію у найкоротші терміни. Вугрі на спині необхідно лікувати так само як і на обличчі, застосовувати дерматологічну косметику, носити одяг з натуральних тканин, своєчасно міняти мочалку для душа. Вугрі на обличчі успішно піддаються корекції завдяки професійним косметологічним процедурам. Видалення вугрів на обличчі може бути механічним, комбінованим або із застосуванням ультразвуку. Чистка обличчя від прищів не повинна відбуватися частіше, ніж раз на місяць, оскільки шкіра повинна встигнути відновитися. Від прищів на обличчі також відмінно допомагають пілінги, лазерне лікування, карбоксітерапія.

Дерматология

Чому варто звернутися в Клініку Святого Миколая

Клініка Святого Миколая – це багатопрофільний медичний заклад, в якому виконується діагностика та лікування вугрової хвороби відповідно до європейських стандартів. Крім цього, до незаперечних переваг відносяться:

 • Висококваліфіковані лікарі-дерматологи
 • Власна лабораторія на території клініки, що дозволяє ефективно поєднувати етап діагностики та лікування в одному місці
 • Абсолютна конфіденційність
 • Відсутність черг та очікування
 • Комфортна поліклініка
 • Медичний супровід у період проходження лікування і після нього

Зручності для відвідувачів Клініки Святого Миколая

Власна парковка

Оплата карткою

Онлайн-запис

Аптека в будівлі

Своя лабораторія

Електронна медкарта