Тестування на антитіла IgG і IgM у Запоріжжі

Тест по крові на COVID-19 (імуноферментний аналіз) в Клініці Святого Миколая

Імуноферментний аналіз (тест по крові на covid-19) – це вид тестування, за допомогою якого виявляється комплекс «антиген – антитіло», який виробляється, коли організм зіткнувся з вірусом. Цей комплекс утворюється завдяки імунологічній реакції вірусу (антигену) з відповідними клітинами імунної системи (антитілами).

Види тестування

Імуноферментний аналіз допомагає з’ясувати, чи хворів пацієнт (або, можливо, хворіє прямо зараз) за допомогою виявлення специфічних клітин у крові.

Антитіла IgM і IgG – це клітини імунної системи. Вони виробляються в організмі людини в результаті його контакту з вірусом. ІФА сироватки крові не тільки покаже, чи є антитіла IgM і IgG, але і в якій кількості вони містяться в крові (їх титр). Аналіз антитіл lgM дозволяє:

  • Виявити недавнє інфікування вірусом, гостру фазу перебігу коронавірусу
  • Дізнатися, чи присутня імунна відповідь організму в гострій фазі перебігу захворювання

Аналіз антитіл lgG (імуноглобуліни «пам’яті») дозволяє:

  • Визначити, чи перехворіла людина COVID-19 у безсимптомній формі
  • Дізнатися, чи є в організмі імунітет на перенесену інфекцію ковід-19
  • Оцінити рівень імунного захисту організму на перенесене захворювання

Відсутність антитіл обох класів свідчить про те, що організм не зустрічався раніше з інфекційним агентом або антитіла ще не виробилися (lgM з’являються на 5 день хвороби, а піку досягають до 7–10 дня, lgG в крові стають помітні з 12–14 дня від початку хвороби).

Підготовка до здачі тесту на антитіла IgG і IgM

Щоб здати тест на антитіла до COVID-19, нема потреби у будь-якій спеціальній підготовці до тестування.

Лаборатория ксм

Здавати кров натщесерце не обов’язково – досить не вживати їжу протягом останніх 3-х годин перед забором крові.

Якщо ви приймаєте антибактеріальні або противірусні препарати, результат, швидше за все, буде хибним, тому їх також потрібно скасувати. Якщо ви приймаєте медикаменти, виключити які немає можливості, обов’язково попередьте про це перед записом на діагностичну процедуру.

Результати тесту крові на COVID-19 методом виявлення імуноглобулінів IgG та IgМ в Клініці Святого Миколая будуть доступні на наступний день після 17:00.

Переваги проведення тесту на антитіла до COVID-19 у Клініці Святого Миколая

  • Висока точність результатів тестування – завдяки наявності сучасної власної лабораторії на базі клініки, застосування виключно акредитованих тест-систем, ретельному контролю над дотриманням техніки маніпуляцій і транспортування біоматеріалу
  • Економія часу – висока швидкість отримання результатів імуноферментного аналізу та швидкість проведення самої процедури забору крові
  • Безпека – ІФА-тестування на ковід проводиться в окремій будівлі за попереднім записом з дотриманням техніки безпеки як для пацієнта, так і для медичного персоналу
  • Комфорт для пацієнта – зручне отримання довідки двома мовами (українською та англійською), а також можливість перегляду результатів в особистому кабінеті в електронному форматі

Зручності для відвідувачів Клініки Святого Миколая

Власна парковка

Оплата карткою

Онлайн-запис

Аптека в будівлі

Своя лабораторія

Електронна медкарта