Операція по зменшенню шлунка у Запоріжжі

Ефективне вирішення проблеми зайвої ваги в Клініці Святого Миколая

Баріатрія – розділ медицини, що займається лікуванням ожиріння та метаболічних розладів хірургічним шляхом. На даний момент існує безліч хірургічних способів зменшити шлунок, кожен з них має свої переваги і недоліки. Для того, щоб підібрати найбільш підходящий вид хірургічного втручання, проводиться консультація з баріатричним хірургом. Операція по зменшенню шлунка має свої показання та протипоказання до проведення.

Зменшення шлунка (ціна залежить від виду операції та буде прорахована індивідуально) допоможе швидко та ефективно вирішити проблему надмірної ваги.

Показання до проведення операції зі зменшення шлунку

Оперативне лікування ожиріння проводиться виключно за показаннями, які були вироблені на основі багаторічного досвіду міжнародною асоціацією баріатричних хірургів та ендокринологів. Зменшення розміру шлунка має такі показання:

 • індекс маси тіла понад 35 кг / м²;
 • відсутність необхідного результату від консервативних методів (дієтотерапія, лікарські засоби, фізичні навантаження);
 • прогресування фонових захворювань, викликаних надмірною вагою.

Хірургічне зменшення шлунка має також ряд протипоказань: вагітність і лактація, психічні захворювання, стан організму, при яких протипоказаний загальний наркоз. Ушивання шлунку для схуднення – ефективний метод лікування ожиріння та додаткова мотивація для пацієнта.

Операція по зменшенню шлунка, ціна якої непорівнянна з підсумковими результатами, обов’язково змінить життя пацієнта на краще.

Методика проведення баріатричних операцій

Зменшення шлунка виконується у різних техніках, в залежності від поставлених завдань, показань та індивідуальних особливостей пацієнта. В якості першого етапу пацієнт консультується з хірургом, який спеціалізується на баріатрії. На первинній консультації обговорюються всі нюанси, враховуються індивідуальні особливості пацієнта та його спосіб життя, розробляється подальший алгоритм дій. Далі пацієнт проходить необхідні лабораторні дослідження та інструментальне обстеження, консультацію ендокринолога, кардіолога й анестезіолога. Операція зменшення шлунка має кілька різновидів:

Після зменшення шлунка пацієнт залишається у стаціонарі для спостереження. На всіх етапах і після курсу лікування надається медична та психологічна підтримка. Завдяки кваліфікованим хірургам і найсучаснішому обладнанню зменшити шлунок хірургічним шляхом можна у Клініці Святого Миколая.

Ціни на операції по зменшенню об’єму шлунку залежать від обраного метода та інших чинників. Вартість операції по зменшенню шлунка у Клініці Святого Миколая приємно вас здивує.

Константин Милица

Чому варто звернутися в Клініку Святого Миколая

Клініка Святого Миколая – це багатопрофільний медичний заклад, в якому виконується діагностика та лікування ожиріння відповідно до міжнародних стандартів. До незаперечних переваг баріатричної хірургії в Клініці Святого Миколая належать:

 • команда висококваліфікованих хірургів;
 • власна лабораторія на території клініки;
 • інноваційне діагностичне обладнання;
 • абсолютна стерильність операційних;
 • малоінвазивні хірургічні втручання – без розрізів і травм;
 • супровід пацієнта особистим лікарем-координатором до операції і в післяопераційному періоді;
 • комфортний стаціонар;
 • швидке відновлення;
 • полная конфиденциальность

Зручності для відвідувачів Клініки Святого Миколая

Власна парковка

Оплата карткою

Онлайн-запис

Аптека в будівлі

Своя лабораторія

Електронна медкарта