Вакцинація Твінрікс у Запоріжжі

Вакцинація Твінрікс у Клініці Святого Миколая. Ефективна вакцинація дорослих від гепатитів типу А та В за доступною ціною

Сьогодні відомо понад 40 видів різних гепатитів, у тому числі найчастіше зустрічаються сім (А, У, З, D, E, F і G). Вакцинація препаратом «Твінрікс» допоможе сформувати стійкий імунітет від гепатитів типу А і В – найпоширенішими з перерахованих вище форм, шляхом формування специфічних антитіл до вірусів.

Твінрікс: склад вакцини

До складу препарату об’ємом 1 мл входять 2 основних компоненти:

 • Очищений поверхневий рекомбінантний антиген вірусу гепатиту В (HBsAg) — 20 мкг
 • 720 одиниць ІФА інактивованого вірусу гепатиту А

Також є допоміжні компоненти (алюміній 0.45 мг, 0,5 мл консерванту, фізрозчин, вода для ін’єкцій, суміш амінокислот та ін.). Вакцина випускається у вигляді білуватої гомогенної суспензії для ін’єкцій.

Показання до вакцинації

Вакцинація «Твінрікс» рекомендована з метою профілактики від зараження вірусами гепатиту типу А та В. Особливо актуально це для груп людей, які наражаються на підвищений ризик інфікування:

Вакцинация клиника святого николая
 • Працівникам медичних закладів, лабораторій
 • Контактував з інфікованим вірусним гепатитом
 • Кому проводиться переливання крові
 • При планованій трансплантації органів
 • Людям, які планують подорож до країн ендемічних по гепатиту
 • Особам, які страждають на хронічні захворювання печінки

«Твінрікс» – вакцина запорука вашої безпеки та зниження ризику зараження гепатитом А та В на все життя (ціна імунізації вказана у прайсі).

Можливі побічні ефекти

Найчастіше спостерігаються місцеві небажані реакції на щеплення «Твінрікс»: біль, почервоніння, набряк, свербіж у зоні ін’єкції. Ці реакції не вимагають лікування та швидко проходять самостійно.

Також серед побічних ефектів, що часто зустрічаються, відзначаються стомлюваність, слабкість, головний біль, підвищення температури тіла, нудота, грипоподібний синдром у вигляді нежитю, ознобу, ломоти в тілі.

Рідше спостерігаються алергічні реакції на компоненти вакцини (кропив’янка, анафілаксія, набряк Квінке, сироваткова хвороба).

Календар вакцинації вакциною Твінрікс

Вакцинация клиника святого николая

Курс імунізації дорослих осіб складається з 3 доз:

 • Перша доза вводиться у вибраний пацієнтом день
 • Друга доза має бути виконана через місяць після першої
 • Третя – через півроку після першої

Якщо перше щеплення було зроблено препаратом Твінрікс, то курс обов’язково повинен бути продовжений тією ж вакциною.

У виняткових випадках використовується схема екстреної імунізації (при поїздці до регіонів з підвищеним ризиком інфікування гепатитом) – вона передбачає введення вакцини через 7 днів та через 21 день, з вакцинацією четвертою дозою через рік після першої. При необхідності ви завжди можете проконсультуватися зі спеціалістом Клініки Святого Миколая стосовно вашого конкретного випадку.

Переваги вакцинації у Клініці Святого Миколая

Щеплення «Твінрікс» – сертифікована, абсолютно безпечна та ефективна вакцина. Чому варто вакцинуватися саме у Клініці Святого Миколая – 3 наші основні переваги:

 • Турбота про безпеку наших пацієнтів – ретельний контроль термінів придатності препарату, дотримання умов зберігання та техніки введення вакцини, стерильні одноразові інструменти
 • Комфорт проведення маніпуляції – обладнані затишні маніпуляційні кімнати, досвідчений медперсонал, який досконало володіє технологією введення вакцин
 • Економія часу та ресурсів – можливість пройти комплексне обстеження, здати аналізи перед імунізацією, отримати консультацію спеціалістів

Зручності для відвідувачів Клініки Святого Миколая

Власна парковка

Оплата карткою

Онлайн-запис

Аптека в будівлі

Своя лабораторія

Електронна медкарта