Лікування девіації статевого члена у Запоріжжі

Професійна діагностика та лікування викривлення статевого члена у Клініці Святого Миколая

Девіація статевого члена – це вроджена чи набута патологія, яка може створювати ряд механічно та психологічних проблем у веденні активного статевого життя, що згодом позначається на потенції, лібідо. Сумніви, невпевненість у собі заважають повноцінно насолоджуватися близькістю як чоловікові, і його партнерці. Більше не потрібно терпіти незручності та відчувати дискомфорт – скористайтеся унікальною можливістю корекції патології у Клініці Святого Миколая!

Причини викривлення

Точні причини розвитку патології невідомі, проте вважається, що захворювання має генетичну схильність. Одна з причин вродженої девіації – хвороба Пейроні (системне захворювання сполучної тканини). Викривлення розвивається внаслідок наявності бляшки в області білкової оболонки кавернозних тіл статевого члена, через що ерекція та сім’явипорскування можуть бути болючими. Передумовами та факторами ризику до розвитку хвороби Пейроні є:

 • Куріння, зловживання алкоголем
 • Цукровий діабет та інші ендокринопатії
 • Гіпертензія (підвищення артеріального тиску)
 • Патології обміну ліпідів

Серед інших причин уродженої девіації можливі:

 • Гіпоплазія уретри (недостатня довжина сечівника)
 • Недорозвинення тканин фасцій органу
 • Асиметричний розвиток / диспропорція кавернозних тіл пеніса (різна їх форма, розмір, товщина)

З приводу причин набутого характеру патології висуваються такі гіпотези:

 • Травми та мікротравми члена (наприклад, під час статевого акту) – через це утворюються рубці, які ведуть до появи деформації
 • Аутоімунні порушення
 • Порушення вироблення чоловічих статевих гормонів або знижена чутливість тканин до них
 • Порушення балансу систем згортання та згортання крові

Можливі ускладнення

Крім стандартних для всіх втручань ускладнень (біль у ділянці рани, кровотечі, інфікування, погане загоєння рани), операції з корекції викривлення статевого члена можуть супроводжуватися набряком пеніса та зменшенням чутливості головки. Однак це відбувається після завершення відновлювального періоду.

Викривлення, що мало місце, може бути випрямлене недостатньо або надмірно вигнуте в протилежний бік (гіперкорекція). Також при системному процесі деформація може рецидивувати.

Можливі випадки, коли результат пластики відповідає очікуванням пацієнта. Але запевняємо вас, що в умілих руках досвідчених хірургів Клініки Святого Миколая ймовірність виникнення ускладнень у процесі лікування викривлення статевого члена дуже мала. Довіряйте професіоналам і оберігайте себе від можливих ризиків!

Діагностика та лікування хвороби Пейроні

Для діагностики викривлення статевого члена у Клініці Святого Миколая виконується комплексно:

 • Консультація та огляд спеціаліста – лікар уролог-андролог ретельно збере анамнез, уточнить ваші скарги (за їх наявності) та проведе первинний візуальний огляд, під час якого визначить ступінь тяжкості захворювання, кут відхилення статевого члена
 • Візуалізаційні методики (УЗД / КТ / МРТ) – з метою визначення точного розміру, форми, локалізації бляшок
 • Ультразвукова доплерографія судин органу – для оцінки еректильної функції
 • Лабораторні аналізи (загальний та біохімічний аналіз крові, коагулограма тощо) – входить до комплексу передопераційного обстеження пацієнта
Консультация уролога

Лікувати хворобу Пейроні потрібно також комплексно. Методика лікування викривлення статевого члена підбирається фахівцем індивідуально для кожного пацієнта (враховуються особливості дефекту, вік, супутні патології тощо.). Корекція форми статевого члена можлива шляхом лікаційної хірургії (пластики дефекту), висічення рубця / бляшки, ендопротезування.

Хірургічне лікування

Пластика дефекту у Клініці Святого Миколая проводиться шляхом виконання надрізу з короткого боку пеніса, після чого хірург заміщає дефект білкової оболонки, що утворився, пластичним матеріалом. Такий спосіб дозволяє не тільки виправити викривлення, але й не призводить до скорочення пеніса, що допомагає зберегти довжину органу.

Реабілітація після хірургічної корекції викривлення статевого члена триває близько 7-10 днів, протягом яких необхідно носити спеціальний бандаж, а через 1,5-2 місяці повністю відновлюється сексуальна функція.

Переваги проведення операції у Клініці Святого Миколая

 • Сучасне обладнання, оснащені операційні та палати інтенсивної терапії, комфортабельний стаціонар для якнайшвидшого відновлення
 • Потужна інноваційна технічна діагностична база для ретельного передопераційного обстеження
 • Малоінвазивні, щадні методики операцій, які дозволяють досягти максимально естетичних результатів та скоротити період реабілітації
 • Принципи лікування, що базуються на доказовій базі, що є гарантією якості та успіху хірургії

Зручності для відвідувачів Клініки Святого Миколая

Власна парковка

Оплата карткою

Онлайн-запис

Аптека в будівлі

Своя лабораторія

Електронна медкарта