Діагностика та лікування фімозу в Запоріжжі

Хірургічне лікування звуження крайньої плоті

Фімоз – патологічне звуження крайньої плоті внаслідок чого ускладнюється оголення головки статевого члена. Фімоз у дорослого чоловіка вимагає відповідного контролю та своєчасного лікування для того, щоб не допустити ускладнень. Надмірно вузька крайня плоть підлягає хірургічному лікуванню.

Причини фімозу

Звуження крайньої плоті у чоловіків виникає внаслідок ряду причин:

Фімоз провокує появу різних симптомів, які значно знижують якість життя. Залежно від прояву патології розрізняють 4 ступені фімозу.

Симптоми при фімозі можуть прогресувати, при перших тривожних ознаках рекомендується звернутися за медичною допомогою до лікаря-уролога.

Діагностика та лікування захворювання

Діагностика починається з первинної консультації лікаря-уролога. На консультації лікар збирає анамнез, проводить огляд і при необхідності призначає додаткові обстеження. Якщо раніше вже були урологічні захворювання, то рекомендується взяти з собою медичну карту з результатами попередніх досліджень.

Після отримання всієї інформації лікар визначає найбільш ефективну в цьому випадку тактику лікування. Лікування фімозу у дорослих чоловіків може бути консервативним і хірургічним. Фімоз без операції підлягає корекції тільки на початкових стадіях захворювання. Консервативна терапія ґрунтується на медикаментах і спеціальних вправах, які необхідно виконувати у домашніх умовах.

У разі прийняття рішення про операцію, проводиться оперативне лікування: кругове обрізання крайньої плоті – циркумцизія. До операції пацієнт проходить стандартне передопераційне обстеження.

Урология

Чому варто звернутися в Клініку Святого Миколая

Клініка Святого Миколая – це багатопрофільний медичний заклад, в якому виконується діагностика та лікування урологічних патологій відповідно до європейських стандартів:

  • Команда досвідчених урологів найвищої кваліфікації
  • Власна лабораторія для оперативного виконання широкого спектра аналізів
  • Повна конфіденційність і відсутність черг до лікарів
  • Можливість як консервативного, так і оперативного лікування з перебуванням у комфортному стаціонарі
  • Комплексний супровід після курсу лікування для профілактики рецидивів

Зручності для відвідувачів Клініки Святого Миколая

Власна парковка

Оплата карткою

Онлайн-запис

Аптека в будівлі

Своя лабораторія

Електронна медкарта