Судинна ХІРУРГІЯ-ФЛЕБОЛОГІЯ У ЗАПОРІЖЖІ

Лікування варикозного розширення вен. Склеротерапія та радіочастотна абляція вен. Медична допомога при тромбозах і тромбофлебітах.

Які операції виконує флеболог

Судинні хірурги-флебологи Клініки Святого Миколая надають допомогу при захворюваннях, пов’язаних з ураженням периферичних судин. Найчастіше вражаються судини нижніх кінцівок і, перш за все, вени. Досвідчений флеболог складе індивідуальний план лікування варикозного розширення вен, тромбозів, тромбофлебітів та інших порушень периферичних судин. Там, де це можливо, буде призначено консервативне медикаментозне лікування захворювань судин, індивідуальний підбір компресійного трикотажу. У ситуаціях, коли не вийде обійтися без хірургічного втручання, судинний хірург призначить малотравматичне оперативне лікування варикозної хвороби, зокрема такий ефективний метод як радіочастотна абляція вен (РЧА).

Етапи госпіталізації і проведення операцій

1. Первинна консультація судинного хірурга (флеболога)

До первинного прийому флеболога необхідно пройти ультразвукове дуплексне сканування вен нижніх кінцівок і взяти його результати на консультацію. Лікар-флеболог визначить оптимальний метод лікування. Якщо є об’єктивна необхідність оперативного втручання, буде вирішуватися питання про госпіталізацію пацієнта.

Лечение варикоза КСМ
Лечение варикоза КСМ

2. Повний супровід пацієнта

Лікарі-координатори Клініки Святого Миколая дадуть відповіді на всі питання пацієнта про госпіталізацію й організують проходження передопераційного пакета обстежень, що включає дослідження крові, ЕКГ, спірографію, огляд терапевта і анестезіолога для виключення протипоказань. У стаціонарі пацієнт знаходиться під наглядом лікаря і забезпечується 3-разовим харчуванням.

Можливості хірургічного стаціонару

Лечение варикоза КСМ

Технічне оснащення нашої клініки за найвищими стандартами сучасної медицини дозволяє виконувати високотехнологічні хірургічні втручання (операції) різного рівня складності.

Лечение варикоза КСМ

Більшість операцій в клініці виконуються лапароскопічним методом. Стандартний термін післяопераційного перебування в стаціонарі становить всього від одного до трьох днів.

Лечение варикоза КСМ

У персональних палатах передбачено все для максимально комфортного перебування пацієнтів: Wi-Fi, smart-TV, власні туалет і душ, а також кнопка виклику медичного персоналу.

Флебологи Клініки Святого Миколая

Хірург, флеболог,

стаж роботи 10 років

Кандидат медичних наук,

лікар вищої категорії

Переваги оперативного лікування в нашій клініці

  • Клініка Святого Миколая має сучасні оснащені операційні, палати інтенсивної терапії і стаціонар із комфортабельними одно- і двомісними палатами.
  • При проведенні хірургічних втручань фахівці віддають перевагу малоінвазивним, щадним методикам з мінімальним травмуванням тканин.
  • Технічна база забезпечує високоякісне виконання хірургічних втручань у відповідності до принципів доказової медицини, що є гарантією швидкого одужання.
  • Пацієнт має можливість пройти передопераційний пакет обстеження і здати всі необхідні аналізи всього за один день, без черг і затримок. Весь процес супроводжують лікарі-координатори.