Декларація з сімейним лікарем

Підписання декларації з сімейним лікарем у Запоріжжі. Безкоштовні прийоми сімейного лікаря. Безкоштовні аналізи за програмою державних гарантій.

Первинна медична допомога за програмою державних гарантій

Сімейна медицина – найважливіший напрям медичної допомоги першого рівня, спрямоване на профілактику захворювань і надання первинної медичної допомоги. У Клініці Святого Миколая можна самостійно вибрати сімейного лікаря і підписати з ним декларацію, незалежно від місця проживання або прописки. Це означає, що кожен пацієнт, який підписав декларацію з сімейним лікарем в нашій клініці, має право на безкоштовний пакет медичних послуг, гарантований державою. Послуги лікаря оплачує держава, а ви отримуєте найвищий сервіс і якісне медичне обслуговування в самій сучасній клініці Запоріжжя!

Якщо у вас є потреба в отриманні COVID19-сертифікату – будь ласка, спробуйте сформувати його самостійно без візиту в Клініку, в зручних для вас умовах, і надайте можливість потрапити до сімейного лікаря тим, хто дійсно зараз цього більше потребує.

Безкоштовні медичні послуги у Вашого сімейного лікаря:

Діагностика та лікування

Семейная медицина
 • Консультації по будь-яким проблем зі здоров'ям, кількість візитів до лікаря не обмежена!
 • Проведення діагностики і лікування найпоширеніших захворювань
 • Спостереження за пацієнтами з хронічними захворюваннями
 • Напрямок (за показаннями) до вузьких спеціалістів вторинного і третинного рівнів медичної допомоги
 • Обов'язкові профілактичні огляди

При наявності медичних показань, Ваш сімейний лікар видасть направлення до вузького спеціаліста – кардіолога, ендокринолога, гастроентеролога та ін., а також на ендоскопічні обстеження для ранньої діагностики захворювань шлунково-кишкового тракту (гастроскопія и колоноскопія), в тому числі безкоштовно для пацієнтів за програмою державних медичних гарантій.

Які аналізи можна здати безкоштовно:

Лаборатория ксм
 • Загальний аналіз крові з лейкоцитарною формулою
 • Загальний аналіз сечі
 • Глюкоза крові
 • Загальний холестерин
 • Швидкий тест на вагітність
 • Швидкий тест на тропоніни
 • Швидкий тест на ВІЛ та вірусні гепатити

Безкоштовні аналізи і дослідження, що входять до переліку медичних послуг, гарантованих державою, виконуються в Клініці Святого Миколая виключно за рішенням Вашого сімейного лікаря відповідно до медичних показань, за виданим сімейним лікарем направленням.

Решта аналізів і досліджень, що не входять в перелік або за бажанням пацієнта без направлення сімейного лікаря та медичних показань, можуть бути виконані в нашій клініці на платній основі або в будь-якому іншому закладі, відповідно до встановлених там правил.

Інші безкоштовні послуги

ЭКГ КСМ
 • Вимірювання артеріального тиску
 • Електрокардіограма в стані спокою (виконувана сімейним лікарем)
 • Вимірювання маси тіла, зросту, окружності талії
 • Видача довідок та лікарняних листів
 • Виписка рецептів на безкоштовні ліки за державною програмою «Доступні ліки»
 • Вакцинація
 • Дослідження функції зовнішнього дихання

Безкоштовна вакцинація здійснюється вакцинами, закупленими за гроші державного бюджету, відповідно до Календаря вакцинації. У разі відсутності вакцин, які закуповуються державою, пацієнт може вибрати вакцинування на комерційній основі (вакцинами, що закуповуються клінікою). Платними також є вакцини, які не входять в обов’язковий календар щеплень.

Як підписати декларацію з сімейним лікарем

Укласти декларацію з сімейним лікарем Клініки Святого Миколая можна, заповнивши онлайн-форму на нашому сайті. Забрати паперовий примірник декларації можна буде при плановому візиті в клініку.

Оскільки проводиться ручна перевірка, це вимагає певного часу, зараз це може зайняти до 5-7 робочих днів. Ми докладаємо усіх зусиль, щоб прискорити процес. Всі заявки будуть оброблені, наші реєстратори обов’язково зв’яжуться з Вами відразу, як Ваші дані будуть перевірені.
Підписати договір з сімейним лікарем нашої клініки на обслуговування за програмою державних гарантій можуть не тільки постійні клієнти Клініки Святого Миколая, а й усі бажаючі, незалежно від місця реєстрації та фактичного проживання. Якщо у Вас є декларація з іншим сімейним лікарем, Ви можете в будь-який момент переподпісать її з сімейним лікарем Клініки Святого Миколая. Ми укладаємо декларації з усіма, хто досяг 18-річчя.

1. До підписання декларації

Повідомте про своє бажання підписати декларацію з сімейним лікарем нашої клініки по телефону або подайте заявку онлайн. Підписання договору з сімейним лікарем вимагає Вашої особистої присутності в клініці, триває близько 15 хвилин. Вас запишуть на відповідне Вам час до реєстратора Клініки Святого Миколая. З собою візьміть паспорт, ідентифікаційний код і мобільний телефон.
Консультация семейного врача ксм
Декларация с семейным врачем

2. Підписання декларації

Реєстратор внесе Ваші дані в державну медичну базу пацієнтів eHealth, і Вам на телефон прийде sms з кодом підтвердження. Його необхідно передати реєстратору клініки, щоб вона могла завершити підписання декларації. Ви отримаєте для підписання два примірника декларації. Один примірник підписаної декларації з сімейним лікарем залишається в клініці, другий Ви забираєте собі.
З цього моменту Ви отримуєте право користуватися всіма можливостями програми державних гарантій первинної медичної допомоги в приватній клініці європейського рівня.