Операція на слинних залозах у Запоріжжі

Безболісне проведення операцій на слинних залозах у Клініці Святого Миколая. Консультація щелепно-лицьового хірурга

Слинні залози виробляють слину в ротову порожнину. Вони бувають великі, до яких відносяться привушні, піднижньощелепні та під’язикові. Також є малі слинні залози: їх безліч і розташовані вони у слизових оболонках губ, щік, піднебіння. Бувають ситуації, коли може знадобитися операція на слинних залозах. Залежно від показань щелепно-лицьові хірурги визначать вид і обсяг необхідного втручання.

Показання до операції на слинних залозах

Основними показаннями для оперативного втручання на слинних залозах є:

  • Доброякісні новоутворення: видалення пухлини привушної слинної залози – одна з найбільш поширених операцій. Аденома спричиняє механічний тиск на навколишні тканини, викликає біль і порушує функцію самої залози
  • Заткнення просвіту залози конкрементом: видалення каменя зі слинної залози необхідно, оскільки можливі вторинні інфекційні ускладнення
  • Кістозні утворення: якщо утворюється кіста привушної слинної залози, операція необхідна, адже для неї характерне зростання, що прогесує, яке з часом буде доставляти все більше незручностей (починаючи від болю і косметичного дефекту, закінчуючи інфекцією)

Методика проведення операції на слинних залозах

Перед операцією, будь то видалення підщелепної слинної залози, або інше втручання, необхідно дотримуватися простих правил:

  • Утриматися від прийому алкоголю
  • Провести звичну гігієну порожнини рота
  • Не палити

Всі операції на слинних залозах виконуються хірургічним методом. Доступ здійснюється через маленькі розрізи на шкірі, розташовані у природних складках обличчя. Це дозволяє зробити видалення слинної залози максимально безболісним і мінімізувати косметичні дефекти. Також видалення каменя слинної залози можна виконати ендоскопічним методом – сучасна, безболісна і щадна методика припала до душі як хірургам, так і пацієнтам Клініки Святого Миколая. Клініка Святого Миколая вас приємно здивує, адже видалення слинної залози, ціна на яке українська, виконується за європейськими стандартами якості.

Челюстно-лицевая хирургия

Переваги Клініки Святого Миколая

Клініка Святого Миколая – багатопрофільний центр, розташований у самому центрі міста Запоріжжя. Наш досвід, знання і передові технології дозволяють йти в ногу з часом і бути одними з найкращих медичних закладів України. Нам довіряють, адже у нас:

  • Кваліфіковані фахівці, які регулярно проходять курси підвищення кваліфікації, беруть участь у конференціях та практичних семінарах
  • Новітні технології, які дозволяють мінімізувати розріз при операції і тим самим досягти кращого косметичного ефекту
  • Сучасне обладнання від провідних виробників медтехніки
  • Привітний доброзичливий персонал

Операція на слинних залозах пройде комфортно та непомітно, якщо ви довірите своє здоров’я щелепно-лицьовим хірургам Клініки Святого Миколая!

Зручності для відвідувачів Клініки Святого Миколая

Власна парковка

Оплата карткою

Онлайн-запис

Аптека в будівлі

Своя лабораторія

Електронна медкарта