Клиника Святого Николая

Поліклініка №2 Клініка Святого Миколая

м. Запоріжжя,
вул. Дніпровська, 24 (колишня Леппіка)
GPS: 47.816068, 35.178932

Контакт-центр
(098) 309 03 03
(099) 309 03 03 (+ Viber)
(093) 309 03 03

Час роботи:
з 08.00 до 20.00
без вихідних

Як дістатися до Поліклініки №2

Проходите по проспекту Соборному уздовж Обласної дитячої лікарні в напрямку Площі Свободи. На Площі Свободи повертаєте наліво (в сторону ж/д вокзалу “Запоріжжя-2” і “Машинки”). Через 30 метрів на першому поверсі житлового будинку буде Друге Поліклінічне відділення Клініки Святого Миколая.

Повертаєтеся до проспекту Соборного в напрямку Площі Свободи. На Площі Свободи переходите проспект Соборний і продовжуєте рух вгору по вул. Дніпровській (в сторону ж/д вокзалу “Запоріжжя-2” і “Машинки”). Через 30 метрів на першому поверсі житлового будинку буде Друге Поліклінічне відділення Клініки Святого Миколая.

Проходите один квартал по проспекту Соборному в напрямку Площі Свободи. На Площі Свободи повертаєте направо (в сторону ж/д вокзалу “Запоріжжя-2” і “Машинки”). Через 30 метрів на першому поверсі житлового будинку буде Друге Поліклінічне відділення Клініки Святого Миколая.

Виходите з Головного корпусу Клініки Святого Миколая і йдете в напрямку проспекту Соборного. На Площі Свободи переходите проспект Соборний і продовжуєте рух вгору по вул. Дніпровській (в сторону ж/д вокзалу “Запоріжжя-2” і “Машинки”). Через 30 метрів на першому поверсі житлового будинку буде Друге Поліклінічне відділення Клініки Святого Миколая.

На кільці біля парку “Дубовий Гай” повертаєте в сторону проспекту Соборного. Після перетину проспекту Соборного продовжуєте рух вгору по вул. Дніпровській (в сторону ж/д вокзалу “Запоріжжя-2” і “Машинки”). Через 30 метрів на першому поверсі житлового будинку буде Друге Поліклінічне відділення Клініки Святого Миколая.