Мамопластика - пластика грудей у Запоріжжі

Операція зі збільшення грудей. Редукційна мамопластика. Корекція сосків - збільшення сосків, зменшення ареоли. Імплантація грудей, підтяжка молочної залози.

Пластична хірургія молочних залоз

Мамопластика – це пластична операція, спрямована на зміни розмірів і форми грудей.

Красиві та пружні груди – запорука впевненості в собі, в цілому позитивно впливає на психологічний стан жінки. Досвідчені пластичні хірурги Клініки Святого Миколая допомагають дівчатам і жінкам з питанням відновлення естетики зовнішнього вигляду молочних залоз, проводять пластичні операції грудей, попутно сприяючи вирішенню великої кількості психологічних проблем і усунення комплексів.

Види мамопластики у Клініці Святого Миколая

Операція зі збільшення грудей зазвичай проводиться для додання грудей гарної форми і об’єму, в тому числі після пологів. Також цей вид операції може виконуватися при асиметрії грудей, щоб привести молочні залози до одного розміру.
Редукційна мамопластика може бути справжніми порятунком для жінок з важкими грудьми великого розміру. Після операції по зменшенню грудей часто проходять болі в спині і шиї, перестає бути проблемою вибір красивого одягу і нижньої білизни.
Підтяжка молочних залоз виконується, коли жінки хочуть повернути пружність грудей, яка була втрачена внаслідок вікових змін або після годування грудьми. Може поєднуватися зі збільшенням або зменшенням грудей.

Реконструкция груди

На жаль, бувають захворювання, що вимагають видалення грудей або її фрагмента. У цих випадках необхідна реконструктивна мамопластика, яка виконується за допомогою імплантів або з використанням власних тканин жінки.
Зменшення ареоли проводиться, коли необхідно зменшити занадто великі ареоли або якщо відбулися зміни пігментації зони ареоли. До цієї ж категорії відносяться збільшення сосків, зменшення сосків, корекція сосків, пластика сосків.
У ряді випадків за медичних або естетичних міркувань є необхідність провести заміну імплантів або їх видалення. Повторна пластика грудей обов’язково повинна проводитися висококласним пластичним хірургом з великим досвідом.

Незалежно від того, чи хочете Ви збільшити груди, зробити підтяжку грудей або реконструктивну мамопластику, в нашій клініці на вищому рівні буде проведена пластика грудей, ціна на яку Вас приємно здивує. Ціна мамопластики, в тому числі вартість збільшення грудей, в Клініці Святого Миколая прозора і включає як роботу професійних пластичних хірургів, так і анестезію і післяопераційне перебування в комфортному стаціонарі з харчуванням. Виберіть в прайсі розділ «Естетична хірургія» і переконайтеся, що у нас цілком доступна ціна збільшення грудей при найвищій якості.

При необхідності установки імплантів, їх вибір обговорюється з пластичним хірургом-мамологом. Якщо потрібна імплантація грудей, ціна імплантів може варіюватися в залежності від їх виду і виробника.

У яких ситуація показана пластика грудей

При прийнятті рішення про проведення мамопластики, безумовно, необхідно враховувати ступінь задоволеності дівчат зовнішнім виглядом, формою і розмірами своїх грудей. Але, оскільки пластика грудей є оперативним втручанням, проводити мамопластику рекомендується при наявності об’єктивних свідчень до неї. Основними показаннями до пластики грудей є:

Хирургия КСМ
 • занадто великий або маленький розмір грудей, що створює незручності пацієнтці в повсякденному житті
 • зміни форми грудей, пов'язані з віком - зниження пружності, обвисання
 • наявність вроджених дефектів молочних залоз, в тому числі виражена асиметрія грудей
 • зміни після грудного вигодовування
 • необхідність реконструктивної мамопластики після мастектомії

Протипоказання до пластики молочних залоз

Пластика молочної залози (як операція збільшення грудей, так і зменшення грудей, а також підтяжка грудей і установка імплантів) має ряд протипоказань і обмежень, зокрема:

Прием пациентов в Клинике Святого Николая
 • мамопластика не проводиться пацієнткам до 18 років
 • в молочній залозі є непроліковані новоутворення
 • вагітність
 • пластику грудей рекомендується проводити не раніше, ніж через 4-6 місяців після завершення грудного вигодовування
 • патології нирок, серцево-судинної і дихальної систем, цукровий діабет

Етапи проведення мамопластики у Клініці Святого Миколая

1.ПІДГОТОВКА

Пластика грудей починається з консультації лікаря-мамолога. Спеціаліст оцінює характер дефектів грудей, стан здоров’я пацієнтки і перенесені раніше операції, призначає необхідні дообстеження.

2.ОПЕРАЦІЯ

Виконується безпосередньо корекція молочних залоз: збільшення грудей або зменшення грудей, установка імплантів або підтяжка молочних залоз, при необхідності – реконструктивна мамопластика.

3.ВІДНОВЛЕННЯ

Пацієнтка після пластики грудей знаходиться 1-2 дня під наглядом лікарів. Через місяць проводиться оцінка результатів. Заняття активним спортом можливо через 2 місяці після мамопластики.

Провідні пластичні хірурги регіону

Лікар мамолог-онколог

стаж роботи 18 років

Переваги проведення мамопластики у Клініки Святого Миколая

 • Великий досвід пластичних хірургів Клініки в проведенні естетичної маммопластики.
 • Використання сучасної безпечної газової анестезії при оперативних втручаннях.
 • Індивідуальний підбір імплантів, відмінна вартість мамопластики і вартість збільшення грудей.
 • Сучасне обладнання експертного класу та стерильні операційні з системами ламінарних потоків.