Лікування ахіллового сухожилля у Запоріжжі

Хірургічне лікування сухожиль у Клініці Святого Миколая

Ахіллове або п’яткове сухожилля – це найбільше сухожилля в організмі людини, що з’єднує гомілку та стопу, і завдяки якому відбувається функціонування стопи. Запалення та розриви ахіллового сухожилля призводять до того, що стопа не може нормально працювати, виникають постійні болі та дискомфорт. Своєчасне лікування й операція на ахілловом сухожиллі допомагають повернути пацієнта до нормального життя.

Показання до проведення операції на ахілловом сухожиллі

Операція на ахілловом сухожиллі показана при його розриві. Характерною ознакою розриву сухожилля є сильний біль під час травми, неможливість повноцінної опори на травмовану кінцівку, неповна функція стопи, набряк.

У Клініці Святого Миколая представлено найсучасніше обладнання експертного класу для проведення різних операцій, в тому числі й для ортопедичних хірургічних втручань.

Чим швидше буде проведена операція при розриві ахіллового сухожилля, тим ефективніше вдасться повернути природну рухливість стопи, а також уникнути можливих ускладнень.

Методика проведення операції на ахілловому сухожиллі

Операція на ахілловом сухожиллі триває близько 1 години. Пацієнт перебуває під анестезією. Питання анестезії вирішується індивідуально під час підготовки до операції, це може бути:

  • Місцева анестезія
  • Спинальная анестезія

Після операції пацієнт перебуває у стаціонарі 1–2 дня. Після хірургічного лікування сухожилля, як і після інших ортопедичних операцій, знадобиться час на реабілітацію для повернення до звичного способу життя. Для цього можуть бути призначені фізіопроцедури.

Доктор Красноперов Сергей

Чому краще оперувати ахіллове сухожилля в Клініці Святого Миколая

Клініка Святого Миколая – це багатопрофільний медичний заклад, в якому виконується діагностика та хірургічне лікування ортопедичних захворювань у відповідності до європейських стандартів. Клініка Святого Миколая – це:

  • Команда досвідчених хірургів-ортопедів
  • Унікальна операційна з ламінарним потоком
  • Всі види найсучасніших методів знеболення
  • Комфортні умови стаціонару
  • Власна діагностична лабораторія

Зручності для відвідувачів Клініки Святого Миколая

Власна парковка

Оплата карткою

Онлайн-запис

Аптека в будівлі

Своя лабораторія

Електронна медкарта