ОРТОПЕДІЯ ТА ТРАВМАТОЛОГІЯ У ЗАПОРІЖЖІ

Артроскопія та ендопротезування суглобів. Естетична хірургія стопи. Хірургічне лікування спортивних травм. Лікування переломів. Хірургія кисті.

Етапи госпіталізації та проведення операцій

1. Первинна консультація ортопеда

На первинний прийом ортопеда-травматолога візьміть раніше зроблені дослідження, розкажіть лікарю докладно про захворювання. Лікар-ортопед визначить необхідність госпіталізації та оперативного втручання. Якщо буде потрібно додаткове обстеження, його можна пройти тут, у нашій клініці.
Прием пациентов в Клинике Святого Николая
КСМ

2. Повний супровід пацієнта

Лікарі-координатори Клініки Святого Миколая дадуть відповіді на всі питання пацієнта про госпіталізацію й організують проходження передопераційного пакета обстежень, що включає дослідження крові, ЕКГ, спірографію, огляд терапевта й анестезіолога для виключення протипоказань. У стаціонарі пацієнт знаходиться під наглядом лікаря і забезпечується 3-разовим харчуванням.

Можливості хірургічного стаціонару

Операция КСМ

Технічне оснащення нашої клініки за найвищими стандартами сучасної медицини дозволяє виконувати високотехнологічні хірургічні втручання (операції) різного рівня складності.

Хирург Красноперов

Більшість операцій в клініці виконуються лапароскопічним методом. Стандартний термін післяопераційного перебування в стаціонарі становить всього від одного до трьох днів.

Палата КСМ

У персональних палатах передбачено все для максимально комфортного перебування пацієнтів: Wi-Fi, smart-TV, власні туалет і душ, а також кнопка виклику медичного персоналу.

Ортопеди-травматологи Клініки Святого Миколая

Кандидат медичних наук,

лікар вищої категорії.

  • вул. Святого Миколая, 53а

Лікар вищої категорії.

Стаж роботи 31 рік.

  • вул. Добролюбова, 19

Лікар першої категорії.

Стаж роботи 11 років.

  • вул. Добролюбова, 19

Лікар першої категорії.

Стаж роботи 7 років.

  • вул. Святого Миколая, 53а

Переваги оперативного лікування в нашій клініці

  • Клініка Святого Миколая має сучасні оснащені операційні, палати інтенсивної терапії і стаціонар із комфортабельними одно- і двомісними палатами.
  • При проведенні хірургічних втручань фахівці віддають перевагу малоінвазивним, щадним методикам з мінімальним травмуванням тканин.
  • Технічна база забезпечує високоякісне виконання хірургічних втручань у відповідності до принципів доказової медицини, що є гарантією швидкого одужання.
  • Пацієнт має можливість пройти передопераційний пакет обстеження і здати всі необхідні аналізи всього за один день, без черг і затримок. Весь процес супроводжують лікарі-координатори.