Таргетна терапія у Запоріжжі

Дієве лікування раку таргетною (прицільною) терапією в Клініці Святого Миколая

Таргетна терапія – це спосіб лікування онкології, заснований на цілеспрямованій дії на ракові клітини. На відміну від класичної хімієтерапії, яка впливає як на «хороші», так і на «погані» клітини, біотерапія діє на сигнальні шляхи пухлинної клітини, за якими вона «розуміє», що потрібно ділитися. Таким чином, припиняється ріст пухлини, і захворювання входить у стадію ремісії.

Показання до проведення

Таргетна терапія має широкі показання до застосування. У Клініці Святого Миколая її використовують при:

Вона ефективна для профілактики рецидивів, метастазування, як перед оперативним лікуванням, або після операції для видалення залишишкових клітин раку. Підходить навіть людям з наявністю хронічної патології та пацієнтам похилого віку.

Протипоказання до таргетної терапії

На жаль, у деяких випадках неможливо провести таргетну терапію пухлини через наявність протипоказань:

Онкология Клиника Святого Николая
 • Індивідуальна непереносність препаратів, які використовуються при даному виді лікування
 • Відсутність молекулярних мішеней, на які безпосередньо спрямована дія біотерапії
 • Остання стадія серцевої, ниркової, печінкової недостатності
 • Високі цифри артеріального тиску
 • Патологія згортання крові, часті важкі кровотечі
 • Наявність виразкових дефектів

Етапи проведення таргетної терапії

Перший етап – при відвідуванні Клініки Святого Миколая ви пройдете обстеження в онколога, який ретельно збере анамнез і уточнить всі необхідні аспекти. Після чого призначить лабораторні та інструментальні дослідження, які будуть використані для складання індивідуального плану лікування.

Після проходження необхідних обстежень, вибору препарату, складання індивідуальної тривалості курсу таргетної терапії обговорюється ціна лікування. Вона буде формуватися виходячи з перерахованих вище моментів.

Для таргетної терапії ми використовуємо якісні препарати виробництва західних фармацевтичних компаній, зареєстровані в Україні. Найпопулярніші з них – Трастузумаб, Пертузумаба, Ритуксимаб, Іматиніб, Дабрафеніб, Сунітініб, Ерлотиніб, Гефітиніб. Важливо розуміти, що таргетна терапія в онкології – передовий метод лікування злоякісних новоутворень, що показав свою високу ефективність у багатьох клінічних випробуваннях, тому ціна курсу лікування повністю виправдана його результатом.

Можливі побічні ефекти

Ступінь вираженості небажаних ефектів залежить від обраного препарату, його дозування і тривалості курсу. Але оскільки на відміну від лікування цитостатиками таргетна терапія при раку діє на пухлинні клітини вибірково, частота побічних ефектів у порівнянні з класичною хімією набагато нижче. Серед побічних явищ можуть бути:

Онкология Клиника Святого Николая
 • Ураження шкіри (поява вугрової висипки, виразок, сухість шкіри, свербіж, почервоніння, підвищена чутливість до ультрафіолету)
 • Випадання волосся, ламкість нігтів
 • Порушення з боку нервової системи (депресивний стан, порушення деяких видів чутливості, астенічний синдром)
 • Коливання цифр артеріального тиску
 • КС боку шлунково-кишкового тракту – нудота, блювота, діарея
 • Болі у суглобах і м’язах

Важливо розуміти, що кожен пацієнт індивідуальний, і ніхто не може передбачити спектр і ступінь тяжкості побічних ефектів. У разі їх появ у Клініці Святого Миколая вам буде запропонована підтримувальна терапія, спрямована на мінімізацію цих явищ.

Переваги проведення таргетної терапії в Клініці Святого Миколая

 • Персоніфікований підхід до підбору терапії на підставі зростання, ваги пацієнта, наявності супутніх захворювань, стадії пухлинного процесу та інших важливих чинників
 • Досвідчені онкологи, онкохірурги і радіологи, які готові надати кваліфіковану консультативну та медичну допомогу онкологічним хворим у будь-який момент
 • Проведення як амбулаторного, так і стаціонарного лікування з перебуванням у комфортних палатах під ретельним супроводом медичного персоналу
 • Використання тільки сучасних перевірених схем таргетної терапії на підставі кращих світових протоколів

Зручності для відвідувачів Клініки Святого Миколая

Власна парковка

Оплата карткою

Онлайн-запис

Аптека в будівлі

Своя лабораторія

Електронна медкарта