Онкологічний консиліум у Запоріжжі

Медицинский онкоконсилиум в Клинике Святого Николая

Онкологічний консиліум – це команда лікарів, до якої входять різні фахівці, залучені у лікуванні пацієнтів з онкологічною патологією. Онкоконсіліум дає можливість проаналізувати результати досліджень з різних точок зору і змоделювати найбільш сприятливу тактику подальших дій, врахувати всі нюанси й індивідуальні особливості пацієнта.

Подальша тактика лікування ґрунтується на клінічній картині, отриманих результатах обстеження, багаторічному досвіді фахівців і сучасних методах лікування. Онкоконсиліум також виконує роль другої медичної думки. Друга медична думка необхідна пацієнтам, яким був поставлений онкологічний діагноз, і сформувалася потреба почути другу думку лікаря або групи досвідчених і кваліфікованих фахівців.

Коли необхідний онкологічний консиліум

Медичний онкоконсиліум, як і послуга «другої думки», рекомендується у наступних випадках:

  • Необхідність підтвердження або спростування виставленого діагнозу
  • Потреба у корекції вже призначеного лікування (з урахуванням клінічної картини, індивідуальних особливостей і всіх нюансів)
  • Бажання змоделювати прогноз захворювання та дізнатися другу думку лікаря або команди фахівців (друга думка в онкології: онкохірург, променевий терапевт, хімієтерапевт)

Отримати другу думку в онкології вкрай важливо для пацієнта, який вперше зіткнувся з цим діагнозом.

Як проходить онкологічний консиліум?

У разі потреби у додатковій думці необхідно записатися на первинну консультацію до лікаря-онколога. Рекомендується взяти з собою медичну документацію, результати обстеження і висновки. На первинній консультації лікар-онколог ретельно збирає анамнез, детально вивчає документацію, проводить огляд. При необхідності лікар-онколог призначає додаткові лабораторні або інструментальні обстеження.

У найкоротший час після первинної консультації проходить онкологічний консиліум. Команда з висококваліфікованих лікарів розбирає конкретний клінічний випадок, моделює тактику подальших дій і найбільш ефективне лікування.

Висновок онкологічного консиліуму обговорюється з пацієнтом особисто, проговорюється тактика подальших дій і додаткові індивідуальні рекомендації.

Эстетическая хирургия

Переваги діагностики та лікування онкозахворювань у Клініці Святого Миколая

Клініка Святого Миколая – це багатопрофільний медичний заклад, в якому виконується діагностика та лікування різних онкозахворювань відповідно до міжнародних стандартів. Онкологія у Клініці Святого Миколая – це:

  • Власний мультидисциплінарний онкоконсиліум
  • Топові фахівці
  • Лікування за міжнародними протоколами
  • Сучасне потужне діагностичне обладнання

Зручності для відвідувачів Клініки Святого Миколая

Власна парковка

Оплата карткою

Онлайн-запис

Аптека в будівлі

Своя лабораторія

Електронна медкарта