Лікування онкоурології у Запоріжжі

Діагностика та лікування онкоурологічних захворювань у Клініці Святого Миколая

Онкоурологія – що це?

Онкоурологія – галузь медицини на стику онкології та урології, що займається доброякісними і злоякісними урологічними новоутвореннями, їх профілактикою, діагностикою та лікуванням.

Онкологічна урологія займається лікуванням таких захворювань:

Весельский Артем

Симптоми і фактори ризику онкоурологічних захворювань

Онкологічне захворювання тривалий час може себе ніяк не проявляти або бути випадковою знахідкою при профілактичному огляді.

Рак статевого члена і рак яєчка можна запідозрити раніше, оскільки зовнішні статеві органи знаходяться у полі зору чоловіка і щодня обмацуються при гігієнічних процедурах, що дозволяє рано визначити симптоми раку яєчок. Пухлина яєчка проявляється як хворобливе ущільнення в мошонці, часто присутня набряклість і дискомфортні відчуття.

Рак передміхурової залози проявляється у порушеннях сечовипускання, слабким і переривчастим струменем сечі, крові у сечі. Симптоми раку простати можуть доповнюватися відчуттям неповного випорожнення сечового міхура і підтікання сечі. Зовнішні ознаки раку простати з’являються на пізніх стадіях захворювання, також при прогресуванні процесу може турбувати біль у кістках, набряки, поява крові в еякуляті. Лікування раку простати залежить від стадії захворювання.

Пухлина сечового міхура і пухлина нирки мають схожі симптоми з усіма онкоурологічними захворюваннями. В першу чергу до ознак належать: поява крові у сечі, розлади сечовипускання, набряки і болі. Симптоми раку сечового міхура можуть доповнюватися гострою затримкою сечі.

Рак наднирників може призводити до симптомів андрогенізації та підвищенню артеріального тиску. Симптоми у жінок виражені більшою мірою, виникає вторинна аменорея або навпаки рясні менструації, грубіє голос, з’являється волосся в небажаних місцях.

Діагностика та лікування онкоурологічних захворювань

Діагностика онкологічних захворювань починається з первинної консультації лікаря-уролога. Якщо раніше вже були захворювання сечостатевої системи, то рекомендується взяти з собою медичну карту, результати попередніх обстежень і призначення, які виконувалися. На консультації ретельно збирається анамнез, проводиться детальний огляд, робляться призначення необхідних методів дослідження.

1. Методи діагностики:

КТ
Прием онколога

2. Методи лікування:

З огляду на всі результати отриманих обстежень та індивідуальні особливості пацієнта, лікар або онкоконсіліум моделює найбільш відповідну тактику лікування. До методів лікування, які застосовуються в онкоурології, відносяться:

Переваги діагностики та лікування онкоурологічних захворювань у Клініці Святого Миколая

Клініка Святого Миколая – це багатопрофільний медичний заклад, в якому виконується діагностика та лікування різних урологічних онкозахворювань відповідно до міжнародних стандартів. Онкологія у Клініці Святого Миколая – це:

  • Команда кваліфікованих лікарів урологів та онкологів
  • Потужне діагностичне обладнання від світових виробників
  • Власна лабораторія
  • Лікування за міжнародними протоколами
  • Гарантована конфіденційність