Хірургічне лікування онкології у Запоріжжі

Лікування онкологічних захворювань оперативним методом у Клініці Святого Миколая

Онкохірургія – що це?

Онкохірургія – галузь медицини, яка об’єднує онкологію і хірургію, і займається лікуванням доброякісних і злоякісних новоутворень за допомогою оперативного втручання. Хірургічне видалення пухлини може застосовуватися як самостійно, так і доповнюватися хімієтерапією та променевою терапією.

Метою онкохірургії (хірургії пухлини) є видалення злоякісної пухлини, але у деяких ситуаціях перед оперативним втручанням необхідно провести так звану неоад’ювантну хіміє- або променеву терапію.

Визначення тактики лікування при кожному конкретному онкологічному захворюванні робиться на онкоконсіліумі, з урахуванням всіх результатів обстеження й індивідуальних особливостей пацієнта.

Види хірургічних втручань при онкології

Милица Константин Николаевич
 • лапароскопічні радикальні хірургічні втручання
 • лапароскопічні реконструктивні втручання
 • діагностичні хірургічні втручання

Оперативні втручання при онкологічних захворюваннях

Операції при раку шлунка можуть бути радикальні або паліативні. Метою роботи хірургів Клініки Святого Миколая є не тільки радикальне видалення пухлини, а й проведення комбінованого лікування з метою отримання найкращого результату.

Радикальна операція при пухлинах нирок – найбільш ефективний метод лікування онкологічних захворювань нирок. Залежно від стадійності процесу і локалізації пухлини може видалятися вся нирка або тільки її частина. Хірургічне лікування нирково-клітинного раку успішно доповнюється іншими методиками, такими як хіміотерапія, імунотерапія.

Операція на молочній залозі при раку на сьогодні залишається найбільш ефективним методом. Найбільш поширеним методом є повне видалення молочної залози спільно з жировою клітковиною, лімфатичними вузлами і м’язом. У нашій Клініці проводиться як тотальна мастектомія, так і різні види операцій зі збереженням молочної залози.

При терапії злоякісних пухлин кишківника методи лікування можуть комбінуватися і доповнювати один одного, але хірургічний метод залишається найефективнішим у даному випадку:

 • «Рак товстої кишки – хірургія»
 • «Рак стравоходу – хірургія»
 • «Рак ободової кишки – хірургія»

При оперативному втручанні видаляють частину ураженого кишківника та лімфатичні вузли. Якщо хірургічне лікування проведено на ранніх стадіях захворювання, то ці операції не змінюють функціональність кишківника.

Переваги хірургічного лікування онкологічних захворювань в Клініці Святого Миколая

Клініка Святого Миколая – це багатопрофільний медичний заклад, в якому виконується діагностика та лікування різних онкозахворювань відповідно до міжнародних стандартів. Онкохірургія в Клініці Святого Миколая – це:

 • Команда кваліфікованих хірургів-онкологів
 • Унікальна безшовна операційна з ламінарним потоком
 • Малоінвазивні методи оперативного лікування
 • Лікування за міжнародними протоколами
 • Гарантована конфіденційність