Гінекологічна онкологія у Запоріжжі

Діагностика та лікування онкогінекологічних захворювань у Клініці Святого Миколая

Гінекологічна онкологія – що це?

Гінекологічна онкологія – галузь медицини на стику гінекології та онкології, що вивчає як доброякісні, так і злоякісні новоутворення жіночих репродуктивних органів, їх профілактику, діагностику та лікування.

Гінекологічна онкологія займається лікуванням таких захворювань:

Симптоми і фактори ризику онкогінекологічних захворювань

На перших стадіях онкологічний процес протікає безсимптомно і ніяк не турбує жінку, виявити пухлину в матці на ранній стадії можна при систематичних профілактичних оглядах у лікаря-гінеколога. Якщо у найближчих родичів були онкологічні захворювання, то необхідно мати онконастороженість і систематично проходити скринінг з оглядом спеціаліста.

Ознаки раку шийки матки залежать від стадії раку шийки матки і можуть тривалий час не проявляти себе, тому з діагностичною метою використовують тест на онкоцитологію, який виявляє патологічні зміни до появи симптомів. Перші симптоми раку шийки матки виявляються у вигляді кров’яних виділень після статевого акту або гінекологічного огляду. Ознаки раку матки на УЗД можна побачити, крім того, вони полягають у рясних виділеннях з домішками крові і слизу, больових відчуттях внизу живота, загальних симптомах онкологічного захворювання.

Симптоми раку вульви можна помітити при самостійному обстеженні під час гігієнічних процедур, оскільки злоякісна пухлина вражає зовнішні статеві органи.

Пухлина яєчника довгий час не проявляє себе. Ознаки раку яєчників з’являються через тривалий час і за допомогою неспецифічних симптомів, таких як здуття живота, збільшення живота у розмірах, болю.

Діагностика та лікування онкогінекологічних захворювань

Діагностика починається з первинної консультації лікаря-гінеколога або онколога. На консультації ретельно збирається анамнез, виявляються фактори ризику, проводиться детальний огляд на гінекологічному кріслі, призначаються додаткові діагностичні заходи.

1. Методи діагностики:

КТ
лаборатория ксм

2. Методи лікування:

Після отримання результатів обстеження лікар моделює тактику лікування. У разі необхідності проводиться онкоконсіліум. Команда онкологів і гінекологів Клініки Святого Миколая пропонує:

Переваги діагностики та лікування онкогінекологічних захворювань у Клініці Святого Миколая

Клініка Святого Миколая – це багатопрофільний медичний заклад, в якому виконується діагностика та лікування повного спектра гінекологічних онкозахворювань відповідно до міжнародних стандартів. Онкологія в Клініці Святого Миколая – це:

  • команда кваліфікованих лікарів-гінекологів та онкологів
  • сучасне діагностичне обладнання від світових виробників
  • власна лабораторія
  • лікування за міжнародними протоколами
  • гарантована конфіденційність і безпека