Діагностика онкологічних захворювань у Запоріжжі

Діагностика доброякісних і злоякісних новоутворень у Клініці Святого Миколая

Діагностика онкозахворювань

Діагностика онкології – невіддільна частина медицини, без якої неможливо поставити коректний діагноз по онкології і зібрати всю необхідну інформацію про захворювання, а також виявити хворобу на ранній стадії. Діагностичні методи можуть бути базовими і додатковими, інструментальними і лабораторними. Рання діагностика раку неможлива без використання сучасних діагностичних методик.

Онкологія. Діагностика:

Мета діагностики онкозахворювань і результати обстеження

Метою онкодіагностики (обстеження на рак) є підтвердження або виключення діагнозу. У разі вже підтвердженого діагнозу необхідне уточнення і збір максимальної кількості інформації. Для ефективного лікування вкрай важливий ступінь поширення пухлини, наявність або відсутність метастазування й інші супутні фактори.

Рання діагностика онкологічних захворювань – запорука максимально ефективного лікування!

Багато методів діагностики раку доповнюють один одного і призначаються у комплексі, оскільки у деяких ситуаціях результат може бути хибнопозитивним або хибнонегативним..

Наприклад, позитивний результат проведеної мамографії молочної залози (рання діагностика раку молочної залози) не завжди говорить про наявність діагнозу, необхідно враховувати інші результати і дані огляду лікаря.

Доктор Лученко Наталья
Эндоскопия

Для найбільш вдалого моделювання тактики подальших дій враховуються всі результати обстежень, консультація суміжних спеціалістів та індивідуальні особливості пацієнта. Тільки в такому комплексі можна досягти максимальних результатів.

При необхідності призначається онкоконсіліум до початку лікування, під час і після.

Переваги діагностики онкозахворювань у Клініці Святого Миколая

Клініка Святого Миколая – це багатопрофільний медичний заклад, в якому виконується діагностика та лікування різних онкозахворювань відповідно до міжнародних стандартів. Діагностика онкології у Клініці Святого Миколая – це:

  • Власна лабораторія
  • Біопсія під контролем УЗД-апарату експертного класу
  • Надпотужний апарат КТ
  • Мультидисциплінарний онкоконсіліум
  • Лікування за міжнародними протоколами
  • Гарантована конфіденційність