Лікування стегнової грижі у Запоріжжі

Оперативне лікування стегнових гриж. Видалення стегнових гриж у самій сучасній клініці Запоріжжя.

Стегнова грижа характеризується випинанням частини кишківника за межі черевної порожнини, в області тазостегнового суглоба. Найчастіше стегнова грижа зустрічається у жінок, у кожному четвертому випадку – у чоловіків. Лікування стегнової грижі проводиться тільки хірургічним шляхом, за допомогою операції.

Причини виникнення стегнової грижі

Грижа стегна на початковій стадії проявляється болем і дискомфортом в області паху, низу живота, особливо при фізичній активності. Далі грижа на стегні починає випинатися в область стегнового каналу. Вражена стегнова грижа розвивається на останній стадії – коли мішечок виступає під шкіру стегна, в області пахової складки і не вправляється назад. Причини виникнення стегнових гриж:

  • Швидкий набір ваги
  • Важкі пологи і вагітність
  • Фізичні навантаження, заняття силовим спортом без належних запобіжних заходів
  • Травми очеревини, запори

Діагностика та лікування пахово-стегнової грижі

Для діагностики захворювання проводиться, перш за все, збір скарг, огляд пацієнта хірургом. Для попередньої постановки діагнозу цього буває достатньо. Також застосовується УЗД, для виявлення характеру протікання захворювання й уточнення його особливостей. В окремих випадках за призначенням лікаря можуть застосовуватися додаткові методи дослідження.

Для усунення стегнової грижі застосовується оперативна хірургія.

Існує кілька методів проведення операції стегнових гриж. Маніпуляція може проводитися за допомогою традиційного «розрізу» або лапароскопічним методом. У другому випадку застосовується малоінвазивна техніка, коли операція виконується за допомогою спеціальних ендоінструментов. У такому випадку травматизм мінімальний, а відновлення проходить набагато швидше.

Хирургия

Чому варто звернутися в Клініку Святого Миколая

Клініка Святого Миколая – це багатопрофільний медичний заклад, в якому виконується діагностика та лікування патологій відповідно до європейських стандартів.

Переваги лікування стегнової грижі у Клініці Святого Миколая:

  • Ми використовуємо найсучасніші методи оперування
  • Потужне технічне оснащення операційної та палат стаціонару
  • Доступна пластика стегнової грижі, після одужання не залишиться шрамів
  • Потужна діагностична база, операція планується і проводиться з урахуванням всіх особливостей організму та супутніх захворювань
  • Професіоналізм хірургів і великий досвід проведення подібних операцій

Зручності для відвідувачів Клініки Святого Миколая

Власна парковка

Оплата карткою

Онлайн-запис

Аптека в будівлі

Своя лабораторія

Електронна медкарта