ЗАГАЛЬНА ХІРУРГІЯ У ЗАПОРІЖЖІ

Лапароскопічні операції без больового синдрому і потворних швів. Короткий період відновлення.

Які операції виконують хірурги клініки

Фахівці Клініки Святого Миколая здійснюють оперативне лікування захворювань органів черевної порожнини, м’яких тканин, хірургію молочної залози, видалення новоутворень. Також виконується медична пластика з установкою сітчастих протезів. У хірургічному стаціонарі клініки пацієнт отримає допомогу також у випадках, коли потрібне хірургічне лікування урологічних проблем, необхідне урологічне втручання або гінекологічна операція.

У Клініці Святого Миколая віддається перевага малоінвазивної лапароскопічної хірургії, яка є сучасною альтернативою абдомінальних операцій. Лікування виконується через точкові проколи, що набагато безпечніше абдомінальної хірургії і дозволяє пацієнтові значно швидше відновитися.

Етапи госпіталізації і проведення операцій

1. Первинна консультація хірурга

На первинний прийом хірурга візьміть раніше зроблені дослідження, також якщо є заключення вузьких фахівців. Лікар-хірург визначить необхідність госпіталізації та оперативного втручання. Якщо буде потрібно додаткове обстеження, його можна пройти тут, в нашій клініці.

Прием пациентов в Клинике Святого Николая
КСМ

2. Повний супровід пацієнта

Лікарі-координатори клініки Святого Миколая дадуть відповіді на всі питання пацієнта про госпіталізацію і організують проходження передопераційного пакета обстеження, що включає дослідження крови, ЕКГ, спірографію, огляд терапевта і анестезіолога для виключення протипоказань. У стаціонарі пацієнт знаходиться под наглядом лікаря і забезпечується 3-разовим харчуванням.

Можливості хірургічного стаціонару

Операция КСМ

Технічне оснащення нашої клініки за найвищими стандартами сучасної медицини дозволяє виконувати високотехнологічні хірургічні втручання (операції) різного рівня складності.

Хирургия КСМ

Більшість операцій в клініці виконуються лапароскопічним методом. Стандартний термін післяопераційного перебування в стаціонарі становить всього від одного до трьох днів.

Палата КСМ

У персональних палатах передбачено все для максимально комфортного перебування пацієнтів: Wi-Fi, smart-TV, власні туалет і душ, а також кнопка виклику медичного персоналу.

Хірурги Клініки Святого Миколая

Доктор медичних наук, професор,

заслужений діяч науки і техніки України

Доктор медичних наук,   доцент.

       Медичний директор      клініки

Лікар вищої категорії,

стаж роботи 27 років

 

Лікар першої категорії,

стаж роботи 27 років

 

 

Кандидат медичних наук,

лікар вищої категорії

 

Лікар хірург,

стаж роботи 10 років

 

Доктор Мартынюк Виктор

Мартинюк Віктор Анатолійович

Лікар-хірург

 

 

Лікар вищої категорії,

стаж роботи 22 роки

 

Переваги оперативного лікування в нашій клініці

  • Клініка Святого Миколая має сучасні оснащені операційні, палати інтенсивної терапії і стаціонар із комфортабельними одно- і двомісними палатами.
  • При проведенні хірургічних втручань фахівці віддають перевагу малоінвазивним, щадним методикам з мінімальним травмуванням тканин
  • Технічна база забезпечує високоякісне виконання хірургічних втручань у відповідності до принципів доказової медицини, що є гарантією швидкого одужання.
  • Пацієнт має можливість пройти передопераційний пакет обстеження і здати всі необхідні аналізи всього за один день, без черг і затримок. Весь процес супроводжують лікарі-координатори.