Запрошуємо на вакцинацію від COVID-19 у Запоріжжі

Зробіть вакцинацію від коронавірусу у приватній клініці з європейським сервісом

У зв’язку зі стрімким зростанням захворюваності на COVID-19 та збільшенням померлих від ускладнень хвороби, у всіх містах України відкриваються центри масової вакцинації українців. Незважаючи на наявність відповідних центрів у Запоріжжі, все ще спостерігаються юрби охочих отримати захист від коронавірусу — щеплення.

Тому, з 13 листопада, у Запоріжжі у Клініці Святого Миколая запрацює Європейський Центр Вакцинації від COVID-19. Клініка давно зарекомендувала себе як надійний та комфортний медичний заклад, що гарантує зручність та безпеку медичних процесів для пацієнтів.

Щодня наші сімейні лікарі працюють з великим навантаженням, лікуючи та консультуючи пацієнтів хворих на коронавірусну інфекцію.

Клініка Святого Миколая приєдналася до державної програми масової вакцинації населення від COVID-19. Тепер усі бажаючі можуть безкоштовно отримати щеплення у комфортних умовах приватного закладу.

Вакцинация клиника святого николая

Щеплення від COVID-19 у Клініці Святого Миколая доступне та безкоштовне для всіх бажаючих, незалежно від місця реєстрації, проживання чи висновку декларації.

Центр Вакцинації буде працювати щодня без вихідних з 8.00 до 20.00 за попереднім записом, що допоможе уникнути черги, не затримуючи час пацієнта.

Щеплення проводиться наступними вакцинами: Pfizer, CoronaVac. Наявність певних вакцин на відповідну дату можна дізнатися у операторів контакт-центру.

Європейський Центр Вакцинації від COVID-19 розташований у 3-му поліклінічному відділенні Клініки Святого Миколая за адресою: вул. Дніпровська 24 (вхід зі сторони вул. Олександрівської).

Для отримання вакцинації необхідно мати з собою паспорт. Запис здійснюється за телефонами контакт-центру:

(098) 309-03-03   (099) 309-03-03   (093) 309-03-03