У Клініці Святого Миколая відновлюються прийоми пацієнтів

КСМ
Клініка Святого Миколая знову відкриває свої двері для пацієнтів поліклінічного та діагностичного відділень. Ми раді повідомити, що Клініка Святого Миколая відновлює проведення очних консультацій фахівців і прийом аналізів. Також знову доступні діагностичні процедури- ендоскопічна діагностика (гастроскопія, колоноскопія), УЗИ,а також функціональна діагностика за призначенням лікарів – ЕКГ, спірографія, моніторинг артеріального тиску (холтер). Ми як і раніше дотримуємося всіх вимог безпеки під час епідемії коронавіруса, а саме:
  • Кожному пацієнту перед амбулаторним прийомом ми надаємо захисну маску. Співробітники рецепції виконують безконтактне вимірювання температури у відвідувачів Клініки.
  • При вході і на всіх поверхах Клініки встановлені санітайзери з дезинфікуючою рідиною для обробки рук. Ми переконливо просимо Вас обробляти руки перед і після прийому лікаря.
  • Дезінфекція всіх поверхонь в Клініці проводиться кожні 30 хвилин. Робочі місця лікарів обробляються після прийому кожного пацієнта.
Якщо у пацієнтів є симптоми, характерні для COVID-19, ми настійно рекомендуємо таким пацієнтам утриматися від відвідування Клініки – для безпеки інших пацієнтів такому відвідувачеві може бути відмовлено у відвідуванні Клініки. Також, будь ласка, зверніть увагу на інші організаційні заходи, спрямовані на максимальне зниження ризику поширення коронавіруса:
  • ми очікуємо пацієнтів в клініці не раніше, ніж за 5 хвилин до запланованого початку прийому
  • на час карантинних заходів в клініці допускається перебування тільки пацієнтів за попереднім записом, супроводжуючим особам необхідно очікувати на вулиці
  • під час карантину відсутня можливість відвідування пацієнтів стаціонару
Семейні лікарі відповідно до нормативних документів МОЗ України продовжують надання консультацій в дистанційному режимі за допомогою відеозв’язку. Визначення доцільності та необхідності очного візиту в Клініку (для виконання ЕКГ, здачі аналізів і ін.), А також запис на очний візит виконуються самостійно сімейним лікарем під час онлайн-консультації. Сімейні лікарі продовжують перебувати на постійному телефонному зв’язку з пацієнтами, у яких з ними укладена декларація. Клініка Святого Миколая працює з 08.00 до 20.00 за звичайним графіком. У зв’язку з державними святами 1-3 травня і 8-11 травня будуть вихідними днями. Забір крові в лабораторії здійснюється в будні дні з 07.30, в суботу і неділю з 08.00. Раніше прийняті Клінікою заходи безпеки дозволили забезпечити безперервність надання якісної медичної допомоги в найскладніший період пандемії COVID-19.  Клініка Святого Миколая і далі надаватиме необхідну допомогу кращих фахівців Запоріжжя, із забезпеченням максимального рівня безпеки.

Бажаємо гарних свят! Дотримуйтесь карантинних заходів і бережіть себе!