Симультанні операції в Клініці Святого Миколая

Simultannie
Клініка Святого Миколая представляє новий підхід в організації медичної допомоги – симультанні операції.Завдяки кваліфікованій команді професіоналів, найсучаснішому обладнанню та відповідності високим міжнародним стандартам одномоментні операції стали невід’ємною частиною життя для хірургів і пацієнтів Клініки Святого Миколая. Симультанні операції – сучасний і унікальний метод комбінування оперативних втручань і їх одномоментне проведення. При симультанній операції хірургічні втручання можуть проводитися як по черзі, так і одночасно, що безпосередньо залежить від поставлених завдань, оперованих органів і показань. Одномоментна хірургія дає можливість вирішити кілька проблем зі здоров’ям під час однієї операції. При симультанних операціях можна комбінувати оперативні втручання наступних напрямків:

Підготовка до симультанної операції

Попередньо проводиться первинна консультація лікаря-хірурга і суміжних фахівців. На консультації ретельно збирається анамнез, проводиться огляд і призначаються необхідні додаткові передопераційні обстеження. Грунтуючись на отриманих даних, команда лікарів моделює тактику подальших дій і продумує деталі хірургічної операції для досягнення максимальних результатів. До основних переваг симультанних операцій відносяться:
  • можливість за одне оперативне втручання вирішити кілька проблем зі здоров’ям 
  • мінімізація загального медикаментозного навантаження при проведенні анестезії
  • зменшення стресу і зниження тривожності пов’язаних з необхідністю проведення декількох хірургічних втручань
  • тільки одна госпіталізація 
  • скорочення загального реабілітаційного періоду
  • одно передопераційне обстеження
Одномоментні операції добре переносяться пацієнтами, і завдяки професіоналізму хірургів, малоінвазивному підходу і високотехнологічному обладнанню за більш короткий термін підвищують якість життя і одночасно лікують пацієнта від безлічі захворювань. Мультидисциплінарний підхід до лікування і злагоджена робота лікарів-професіоналів гарантують отримання прекрасних результатів в скорочені терміни!