П'ятий президент України відвідав Клініку Святого Миколая

Серед підстав для відвідування - лідерство в регіоні з надання високотехнологічної медичної допомоги, допомога воїнам АТО, сучасна первинна медицина.

В рамках візиту в Запоріжжя, 5-й президент України Петро Порошенко відвідав провідну Клініку регіону - Клініку Святого Миколая

Зараз в Клініці реабілітацію після операції із заміни тазостегнового суглоба проходить ветеран АТО, боєць підрозділу спеціального призначення «Азов», Данилевський Олег.Так співпало, що Олег, перебуваючи в клініці, відсвяткував свій День народження, і проведена операція стала для нього чудовим подарунком. Дізнавшись про таку ініціативу приватного медичного закладу, 5-й президент України вирішив особисто привітати його зі святом і побажати якнайшвидшого одужання.

Клініка Святого Миколая спільно з Радою ветеранів АТО при Запорізькій ОДА на регулярній основі проводить безкоштовне лікування наших бійців. Для клініки – це, в першу чергу, справа честі, а не привід для піару.

Актуальною темою під час епідемії залишається сімейна медицина

У ситуації, що склалася з пандемією СOVID-19, п’ятий президент відвідав кабінет із сучасним 64-зрізова комп’ютерна томографія (КТ) . У зв’язку з високою високою захворюваністю, КТ легенів залишається одним з найважливіших інструментів діагностики ускладнень хвороби. У планах Клініки – запуск цілодобової роботи томографа, що дозволить надавати послуги більшій кількості запорожців для якісної діагностики і подальшого своєчасного лікування.

Петр Порошенко в Клинике Святого Николая

Різко збільшилася кількість хворих пацієнтів призводить до того, що сімейні лікарі працюють з потрійним навантаженням. З сімейним лікарем Клініки Святого Миколая – Піскун Анастасією Вадимівною було обговорено актуальне питання збільшення заробітної плати в умови пандемії. Своїм прикладом команда Клініки демонструє, як можна без бюджетних інвестицій ефективно конкурувати з державною медициною.

Петро Порошенко також відвідав ультрасучасну операційну Клініку, аналогів якої немає в регіоні. Технологія ламінарних потоків, безшовні панелі, безконтактні двері, сучасне обладнання від провідних європейських і американських виробників дозволяє відповідати всім міжнародним вимогам безпеки.

Плани на майбутнє

Також в рамках візиту Петра Порошенка відбулася презентація грандіозних планів Клініки. Відкриваючи завісу майбутнього – йшлося про будівництво другого сучасного стаціонарного корпусу, в якому буде реалізовано довгоочікуваний напрям педіатрії, а також розвиток нових для Клініки хірургічних напрямків.

Клініка має в своєму розпорядженні усі інструменти для реалізації якісно нового рівня медицини в регіоні, а в Запоріжжі створені ідеальні умови для того, щоб стати медичним кластером України.