Програма лояльності для пацієнтів Клініки Святого Миколая

Переваги програми

Програма лояльності дозволяє накопичувати бонуси під час оплати послуг у медичних закладах мережі «Клініка Святого Миколая», учасникам Програми лояльності видаються Картки постійного клієнта.

Ви можете розплачуватись накопиченими на рахунку бонусами за всі поліклінічні послуги (консультативні прийоми, всі види ультразвукової діагностики, ендоскопічні дослідження, вакцинацію та лабораторні аналізи) а також накопиченими бонусами можна частково оплатити пакетне ведення вагітності та хірургічні послуги.

Карта лояльности Клиники Святого Николая

Програма лояльності передбачає:

  • Можливість оплати бонусами до 50% вартості послуг
  • Персональні пропозиції, спеціальні акції з підвищеним нарахуванням бонусів

Оформлення карти постійного клієнта можливе у будь-якій із Клінік Святого Миколая у місті Запоріжжі.

  • вул. Святого Миколая, 53а
  • вул. Добролюбова, 19
  • вул. Дніпровська, 24

Учасникам програми лояльності при оплаті поліклінічних послуг та аналізів нараховуються бонуси у розмірі 5% від суми оплачених послуг готівкою або банківською картою. Зарахування бонусів на бонусний рахунок здійснюється автоматично наступного дня після оплати. Уточнити суму накопичених бонусів можна на рецепції у адміністраторів. Накопичені кошти зберігаються на бонусному рахунку необмежений період.

Як сплатити бонусами

Для часткової оплати послуг бонусами необхідно при оформленні оплати за послуги повідомити про це адміністратора на рецепції. Адміністратор проінформує про баланс бонусів та підтвердить списання бонусів у рамках часткової оплати послуг. Бонусами можна сплатити до 50% вартості послуг (крім комп’ютерної томографії), включаючи акційні.

Можлива оплата бонусами, що належать членам сім’ї за умови підтвердження списання власником бонусного рахунку з картки постійного клієнта.

Важливо! Бонуси не нараховуються при оплаті послуг комп’ютерної томографії та всіх видів хірургічних втручань, що виконуються в стаціонарних умовах.

Детальні умови Програми лояльності – у файлі за посиланням.

01.02-31.03.2022 Програма лояльності працює в тестовому режимі.

(098) 309-03-03   (099) 309-03-03   (093) 309-03-03