Майстер-клас з баріатричної хірургії для хірургів з усієї України

26-27 листопада в Клініці Святого Миколая відбувся майстер-клас з баріатричної хірургії. На майстер-клас прибули лікарі з усіх куточків України

Майстер-клас з баріатричної хірургії, який пройшов 26-27 листопада в Клініці Святого Миколая

Баріатрична хірургія – сучасний спосіб позбавитися від зайвої ваги. Це хірургічне малоінвазивне втручання, яке використовується в боротьбі з ожирінням і різного роду метаболічними розладами. Ожиріння – причина більш ніж 200 різних захворювань, і ми раді, що можемо не тільки допомогти з їх лікуванням, а й запобігти їх розвиток за допомогою інноваційних технологій баріатричної хірургії!

Куратором майстер класу став експерт в даному питанні, лікар з 19-ти річним стажем, кандидат медичних наук – Милиця Костянтин Миколайович – експерт в області хірургічної корекції ожиріння. На базі Клініки Святого Миколая знаходиться національний баріатричий центр з сучасною технічною базою і кращими фахівцями на всій східній частині нашої країни.

Майстер-клас пройшов з підтриманням всіх стандартів світового рівня:

Мастер-класс по бариатрии
  • Експертність і професіоналізм – були присутні лікарям з багаторічним досвідом, які проходили навчання у провідних світових фахівців і регулярно вдосконалюють набуті знання і навички в своїй роботі

  • Відповідність міжнародним вимогам – запропоновані операції відповідають стандартам Міжнародної федерації хірургії та Американської асоціації метаболічної хірургії

Після закінчення курсу, крім отриманих знань і безцінного досвіду, всі учасники були нагороджені відповідними сертифікатами міжнародного зразка. Крім теоретичної підготовки фахівців, було проведено 3 живих операції від гуру хірургічної практики Костянтина Миколайовича:

  • Фундоплікація по Нісену
  • Поздовжня резекція
  • Пахова грижа
Мастер-класс по бариатрии
Мастер-класс по бариатрии

Нам дуже приємно бути організаторами заходів подібного рівня! Представлені операції виконувалися лапароскопічно, що мінімізує ризик ускладнень, спрощує ведення реабілітаційного періоду і відповідає підходам сучасної медицини. Тепер лікування ожиріння стало ще простішим, доступнішим і безпечнішим!

Також лікарі придбали знання про те, як діяти, коли необхідна повторна операція і що робити у випадках повторного набору ваги.

Всі гості майстер класу мали можливість особисто взяти участь в процесі і висловити свою експертну думку в даному питанні. Ми пишаємося тим, що наш професіоналізм і достатній рівень технічної бази дозволили провести майстер-клас в Клініці Святого Миколая.

Клініка Святого Миколая ніколи не стоїть на місці, ми готові постійно рухатися вперед, удосконалюватися і бути однією з ланок в двигуні сучасної медицини в Україні! Ми дуже раді в черговий раз довести, що Клініка Святого Миколая дарує позитивні емоції та сподівання на здорове майбутнє не тільки своїм пацієнтам, а й можливість удосконалюватися лікарям на базі українських Клінік, не виїжджаючи при цьому за межі країни.