Мануальний терапевт в Запоріжжі

Мануальная терапия

Позбавтеся від проблем з опорно-руховою системою за допомогою мануальної терапії!

Мануальна терапія – один з найдавніших безопераційних немедикаментозних методів лікування опорно-рухової системи та внутрішніх органів. Суть методу полягає у впливі рук лікаря вертебролога на ділянки тіла пацієнта з метою відновлення природної і безболісною рухливості проблемних зон. У Клініці Святого Миколая починає прийом провідний мануальний терапевт Губерник Олександр Григорович з досвідом роботи більше 40 років. Олександр Григорович проводить процедури, що сприяють лікуванню захворювань хребта, суглобів і м’язів, шляхом об’єднання комплексної кінезіологічної діагностики, м’яких методик мануальної терапії, кінезітерапії, а також голкорефлексотерапії. Мануальний терапевт в Клініці Святого Миколая ефективно проводить лікування таких захворювань:
  • зміщення Атланта (1-й шийний хребець);
  • болі в спині, головні болі, болі в області серця, оніміння кінцівок (не пов’язані з кардіологічними і онкологічними проблемами);
  • міжхребетні грижі і протрузії дисків;
  • плечолопатковий періартрит (синдром замороженого плеча), межлопатно-реберний синдром;
  • попереково-крижовий радикуліт;
  • запалення сідничного нерва, синдром грушоподібної м’язи.
Перед призначенням курсу лікування лікар проводить консультацію, під час якої складає повну картину захворювання, а при необхідності рекомендує додаткову діагностику ( УЗД-діагностика ) для підбору точної методики мануальної терапії. Комплексний курс лікування складається з 6-10 сеансів, залежно від тяжкості захворювання. Після проведеного лікування рекомендується комплекс спеціальних вправ для збереження ефекту лікування на тривалий час. ЛІкар підбере комплекс фізичних вправ індивідуально для кожного пацієнта.

Мануальний терапевт в Клініці Святого Миколая – Ваш шанс відчути здоров’я в кожному русі!