Лікування судинних зірочок в Запоріжжі. Пінна склеротерапія - ефективний метод боротьби з зовнішніми проявами варикозної хвороби

Склеотерапия
Телеангіоектазії – розширення тонких поверхневих судин (артеріол, венул, капілярів), які в нормі заховані під шкірою. Зазвичай підшкірні мікросудини стають видними, якщо вони розширюються більше 0,1 мм (капіляри) або більше 0,2-0,3 мм (артеріоли, венули). Поодинокі розширені судини формують судинні зірочки, в свою чергу скупчення таких зірок утворюють судинні сіточки. Тонкі червоні телеангіектазії, які не підносяться над поверхнею шкіри, зазвичай розвиваються з артеріол і капілярів, а більш товсті сині судини (ретикулярні вени), які можуть виступати над шкірою, утворюються з венул. У Клініці Святого Миколая представляється унікальна можливість ефективного позбавлення від перших ознак варикозної хвороби – пінна склеротерапія. Дана процедура не вимагає особливої спеціальної підготовки, але все ж рекомендується пройти огляд флеболога і УЗД серця за призначенням лікаря. Склеротерапіятриває від 15 до 60 хвилин в залежності від площі поширення судинних клітинок.

Як проходить пінна склеротерапія в Клініці Святого Миколая?

Для проведення склеротерапії використовується препарат “етоксісклерола”, який змішується з повітрям і збивається в піну, внаслідок чого процедура отримала назву “пінної”. Далі отримана маса вводиться в судинні сіточки, в результаті – сіточки склеюються і зникають миттєво, відразу після маніпуляції. Під час однієї процедури використовується не більше 4 мл препарату. У разі великої кількості зірочок, для покриття яких 4мл буде недостатньо, необхідна друга процедура з інтервалом 2 тижні. Після ін’єкцій лікар надягає на пацієнта компресійні панчохи, які необхідно носити добу.

Пінна склеротерапія є безболісною процедурою, яка не має реабілітаційного періоду. Відразу ж після процедури пацієнт повертається до звичайного ритму життя без будь-яких обмежень. Естетична флебологія в Клініці Святого Миколая – запорука здорових судин і красивої шкіри!