Турбота про Здоров'я навколишнього середовища

Клініка Святого Миколая - це відповідальність. Не тільки за здоров'я пацієнтів, а й навколишнє середовища!

Як соціально-відповідальна компанія ми завжди готові підтримати екологічні ініціативи. Тепер у кулерів поряд з водою і кавових автоматів стоять спеціальні тубуси для збору використаних стаканчиків, які потім відправляються на переробку.

Забота об окружающей среде

Паперові стаканчики – це не екологічно. Вони містять тонкий шар плівки, тому не підлягають переробці, як звичайний папір. Щорічно в Україні на ринок потрапляє більше 1000 тон паперових стаканчиків. Щодня вони засмічують міста і накопичуються на сміттєвих полігонах. Для переробки їх треба розділяти окремо: на папір і плівку. Саме цим займається компанія “Зелений Птах”, куди ми будемо відправляти використані стаканчики. В результаті – вони перетворюються в чудові блокноти та зошити.

Наш партнер – компанія “Зелений Птах” піклується про здоров’я всієї планети і працює за принципом зеленої економіки: користуйся ще раз, відновлюй, переробляй!

Забота об окружающей среде
Чому це важливо?
  • Ми зменшуємо кількість сміття на полігонах і на вулицях нашого міста
  • Ми формуємо екологічну поведінку серед наших співробітників і пацієнтів
  • Ми підтримуємо європейський підхід до екологічної відповідальності компаній
Люди повинні бути здоровими, а наші міста – чистими!

Реалізація спільної екологічної ініціативи – це яскраве підтвердження того, що Клініка Святого Миколая впроваджує європейські підходи не тільки в медичному обслуговуванні, а й підтримує глобальні цілі сталого розвитку – в інтересах підвищення якості життя людей.