Пластика груди

Збільшення грудей всього за 2000 євро!

Не пропусти кращий All Inclusive цього літа в найсучаснішій Клініці Запоріжжя!

Мрієш про гарні жіночі форми? Мрієш стати більш привабливою і впевненою в собі? Мрієш, щоб життя змінилося на краще? Не пропусти найгарячішу Акцію літа 2020!

Тільки до кінця серпня операції по збільшенню грудей в найсучаснішій Клініці Запоріжжя – всього за 2000 євро – ВКЛЮЧЕНО ВСЕ !!!

У вартість операції вже включені наступні послуги:

Маммопластика КСМ
 • Консультація пластичного хірурга
 • Передопераційний пакет аналізів
 • Безпечні імпланти Polytech (Німеччина)
 • Газова інгаляційна анестезія
 • Операція + медикаменти + перев'язки
 • Перебування в комфортабельній палаті
 • Особистий лікар-асистент на весь час перебування
 • Постійний контакт і контроль оперуючого лікаря
 • 4 консультації протягом року після операції

Задати всі Ваші питання про операцію по мамопластиці, види і розміри імплантатів, анестезію, реабілітаційний період, умови в стаціонарі та інше, Ви можете, записавшись на консультацію до пластичного хірурга.

Умови акції:

 • Заявлена вартість дійсна до 31 серпня 2020 року. З 1 вересня 2020 операції даного виду будуть проводиться згідно стандартного існуючого прайсу.
 • Акційна ціна діє тільки на операції по аугментаційній мамопластиці.У разі, якщо у пацієнта є супутні мамологічні захворювання , необхідність в додатковому хірургічному втручанні або особисті побажання по імплантам – акційна ціна розраховується індивідуально в бік збільшення.
 • В акційну вартість закладені силіконові імпланти Polytech круглі Mesmo.
 • Для участі в Акції не допускаються особи, які не досягли 18 років.
 • Оплата здійснюється в гривнях згідно курсу НБУ на поточний день
 • Кількість місць – ОБМЕЖЕНА!

Переваги естетичної хірургії в Клініці Святого Миколая

 1. Клініка замкнутого циклу: абсолютно усі послуги від аналізів у власній лабораторії та діагностики на обладнанні експертного класу до сучасних операцій і реабілітації в комфортному стаціонарі можна отримати в стінах нашого медичного закладу
 2. Унікальна операційна в усьому регіоні: технологія “ламінарних потоків” і “чисті панелі” – гарантують максимально можливий на сьогоднішній день рівень стерильності і безпеки, що сприяє швидкій реабілітації і зводить до мінімуму можливість виникнення ускладнень.
 3. Лікарі-хірурги з багаторічним досвідом роботи та впізнаваністю по всій країні: проходять навчання в передових країнах, складаються в асоціаціях Європейського союзу, постійно підвищують кваліфікацію за кордоном.
 4. Імпланти з довічною гарантією: працюємо з імплантами світових виробників Polytech, які визнані самими безпечними в світі, мають всі сертифікати і довічну гарантію. Так само працюємо з найлегшими імплантами в світі B-Lite (акційна вартість обговорюється індивідуально).
 5. Інгаляційна газова анестезія: найпрогресивніший наркоз в світі. Не навантажує організм зайвими дозами, легко переноситься пацієнтом, м’яко діє на організм, мінімізує навантаження на організм, не вимагає тривалого виходу з анестезії – пацієнт приходить до тями відразу ж на операційному столі відразу по закінченню операції.
 6. Європейський медичний сервіс: використовуємо в роботі методи доказової медицини, грунтуючись на європейських протоколах лікування. Крім цього, побудована в 2019 році з нуля будівля Клініки, надає самі комфортабельні умови на Південному Сході України, а медичний сервіс відповідає рівню країн Європи.

Пластичні хірурги Клініки Святого Миколая

Доктор мед. наук, доцент.

Мед. директор клініки

Мамолог, хірург-онколог,

стаж работи 15 років

Красиві груди бажаного розміру – мрія багатьох дівчат! Прийшов час втілити її в реальність! 

Дзвони прямо зараз, кількість місць по акції – обмежена!

(098) 309-03-03   (099) 309-03-03   (093) 309-03-03