Дводенний майстер-клас для фахівців з області гінекології

На базі хірургічного центру в Клініці Святого Миколая 17-18 грудня проводився дводенний майстер-клас для фахівців з області гінекології

Майстер-клас з гінекологічної хірургії, який пройшов 17-18 грудня в Клініці Святого Миколая

Участь брали: гуру гінекології, професор, акушер-гінеколог вищої категорії – Чайка Кирило Володимирович, а також кандидат медичних наук, досвідчений фахівець в області акушерства та гінекології Жихарський Роман Володимирович. Це кращі фахівці з колосальним практичним досвідом в даній сфері.

Захід складався з трьох частин:

 • Прямої трансляції в режимі онлайн під час виконання оперативних втручань
 • Дискусій під час і після операції
 • Теоретичного базису з активним обговоренням актуальних питань

Були розглянуті найбільш актуальні питання в області акушерства та гінекології, серед яких:

 • Тазові пролапси у жінок
 • Опущення передньої і задньої стінок матки
 • Ректоцеле
 • Випадіння, опущення матки і т.п.

Не дарма, тема майстер-класу була сконцентрована саме на таких складних жіночих проблемах, адже вони потребують лікування в спеціалізованих експертних центрах, які постійно мають справу з пацієнтками з подібними проблемами і володіють необхідними навичками та обладнанням для надання ефективної медичної допомоги.

Мастер-класс по гинекологии

Вся інформація базується виключно на принципах доказової медицини.

На майстер класі докладно була викладена інформація про супровід пацієнта від моменту надходження в клініку, на етапах обстеження, операції, післяопераційного періоду а також реабілітації. Проводилось обговорення можливих помилок і неточностей, щоб поліпшити медичне обслуговування в Україні.

Після закінчення заходу всі лікарі, отримали:

 • Безцінні знання і досвід в сфері акушерства і гінекології
 • Відповіді від висококваліфікованих фахівців на типові запитання
 • Сертифікати міжнародного зразка і бали, необхідні для підвищення кваліфікації
 • Нові знайомства та приємні враження від проведеного заходу
Ми вдячні кожному, хто зміг взяти участь в майстер-класі.
Мастер-класс по гинекологии

А також висловлюємо особливу подяку колегам-лікарям, які діляться безцінним досвідом з молодими фахівцями. Зокрема, величезне спасибі лікарям, що зупинили свій вибір на Клініці Святого Миколая, адже це в черговий раз підтверджує, що ми кращі в своїй справі, і ні за що не зупинимося на досягнутому, а будемо розвиватися і вдосконалюватися.

Ми намагаємося і прагнемо бути максимально корисними не тільки для наших пацієнтів, але і для світил вітчизняної медицини, роблячи знання доступними. Клініка Святого Миколая – це гвинтик сучасної вітчизняної медицини, який допомагає залишатися на хвилі сучасності і просувати модернізовані технології.

Ми переконані, що зона експертності починається там, де є місце постійного навчання, вдосконалення, спадкоємства кращого світового досвіду. Довіряйте своє здоров’я тільки професіоналам! Звертайтеся до фахівців Клініки Святого Миколая!