Безкровного видалення гланд

Ексклюзивно в Клініці Святого Миколая

Хірургічне лікування тонзилектомії унікальним сучасним апаратом Liga Sure

Патологічний стан при якому в мигдаликах постійно мешкають збудники інфекційних захворювань – носить назву “ хронічний тонзиліт “. Інфекції в гландах призводять до інтоксикації і аутоімунних захворювань, і в залежності від стадії захворювання, вимагають консервативного або хірургічного лікування.

Хірургічне видалення гланд або тонзилектомія – застосовується у випадках, коли консервативні методи лікування хронічного тонзиліту не приносять результату, а також при важких формах захворювання або ускладнення.

Багато пацієнтів, яким показана операція, хто не наважується на неї через застарілих стереотипів про те, що операція з видалення гланд – важка, кривава і хвороблива. Однак, ми живемо в сучасному світі в якому хірургія розвивається стрімкими темпами! Сучасна медицина має у своєму розпорядженні інноваційні апарати і технології, які назавжди дозволяють забути жахи застарілої хірургії.

У Клініці Святого Миколая ми проводимо унікальні операції з видалення гланд високотехнологічним апаратом LigaSure, який широко використовується передовими клініками світу. Це найсучасніша технологія на сьогоднішній день, завдяки якій операції проходять з максимальною ефективністю і комфортом для пацієнта.

Головні переваги тонзилектомії апаратом LigaSure в Клініці Святого Миколая в порівнянні з іншими способами:

Дана технологія забезпечує мінімальне пошкодження і тканин при видаленні гланд і зводить до мінімуму крововтрату завдяки тому, що розсічені поверхні “заварюються” спеціальним апаратом під впливом невеликих температур.

Тонзиллектомия
  • мінімальна крововтрата
  • тривалість операції до 15 хвилин
  • зниження больового синдрому
  • скорочення періоду на реабілітацію до 2 днів
  • прискорення загоєння тканин
  • можливість першого прийому рідкої їжі вже через 4 години після операції
  • відсутність утворення рубців на післяопераційних тканинах максимальна ефективність операції

У Клініці Святого Миколая дана процедура виконується під інгаляційною газовою анестезією, яка на сьогоднішній день є найбільш передовою і безпечною у світі. Пацієнт приходить до тями відразу ж після операції ще на операційному столі і йому не потрібен час на реабілітацію.

Клініка Святого Миколая – перша клініка в Запоріжжі, яка почала використовувати новий апарат Liga Sure для хірургічних операцій по тонзилектомії. Дана методика вже встигла добре себе зарекомендувати і отримати схвалення і подяки від наших пацієнтів. Дивіться в нашому сюжеті: