НЕЙРОХІРУРГІЯ

Хірургічне лікування захворювань нервової системи. Сучасне хірургічне обладнання. Застосування малоінвазивних методик..

Коли необхідна допомога нейрохірурга

Лікар-нейрохірург займається питаннями діагностики та лікування хвороб нервової системи за допомогою оперативного втручання. Нейрохірургічна операція може знадобитися при патології периферичної нервової системи (невралгії трійчастого нерва, тунельних синдромах), при травмах і захворюваннях хребта, таких як грижі міжхребцевих дисків, зміщення хребців (туберкульоз), нестабільність хребта, хронічні болі в спині та ін.

Етапи госпіталізації та проведення операцій

1. Первинна консультація нейрохірурга

На первинний прийом нейрохірурга візьміть раніше виконані дослідження, розкажіть лікарю докладно про захворювання. Лікар визначить необхідність госпіталізації та оперативного втручання. Якщо буде потрібно додаткове обстеження, його можна пройти тут, у нашій клініці.
with_patient_buga
КСМ

2. Повний супровід пацієнта

Лікарі-координатори Клініки Святого Миколая дадуть відповіді на всі питання пацієнта про госпіталізацію й організують проходження передопераційного пакета обстежень, що включає дослідження крові, ЕКГ, спірографію, огляд терапевта й анестезіолога для виключення протипоказань. У стаціонарі пацієнт знаходиться під наглядом лікаря та забезпечується 3-разовим харчуванням.

Можливості хірургічного стаціонару

Операция КСМ

Технічне оснащення нашої клініки за найвищими стандартами сучасної медицини дозволяє виконувати високотехнологічні хірургічні втручання (операції) різного рівня складності.

Хирургия КСМ

Більшість операцій у клініці виконуються лапароскопічним методом. Стандартний термін післяопераційного перебування у стаціонарі становить всього від одного до трьох днів.

Палата КСМ

У персональних палатах передбачено все для максимально комфортного перебування пацієнтів: Wi-Fi, smart-TV, власні туалет і душ, а також кнопка виклику медичного персоналу.

Нейрохірурги Клініки Святого Миколая

Кандидат медичних наук,

лікар вищої категорії.

  • вул. Дніпровська, 24 (вхід з вул. Олександрівської)

Переваги оперативного лікування в нашій клініці

  • Клініка Святого Миколая має сучасні оснащені операційні, палати інтенсивної терапії та стаціонар з комфортабельними одно- і двомісними палатами.
  • При проведенні хірургічних втручань фахівці віддають перевагу малоінвазивним, щадним методикам з мінімальним травмуванням тканин.
  • Технічна база забезпечує високоякісне виконання хірургічних втручань у відповідності до принципів доказової медицини, що є гарантією швидкого одужання.
  • Пацієнт має можливість пройти передопераційний пакет обстеження і здати всі необхідні аналізи всього за один день, без черг і затримок. Весь процес супроводжують лікарі-координатори.