Видалення грудних імплантів у Запоріжжі

Сучасна методика видалення раніше встановлених імплантатів молочної залози в Клініці Святого Миколая

Видалення імплантатів молочної залози – це повторна операція, яка передбачає вилучення раніше встановлених силіконових протезів грудей. Причини її проведення можуть бути різними – від незадоволеності зовнішнім виглядом до корекції ускладнень від первинної пластики. Може бути виконано як діставання протезів, так і їх заміна, з підтяжкою грудей при такій необхідності.

Основні показання до проведення процедури

Видалення імплантів молочних залоз може бути рекомендовано:

 • При естетичній незадоволеності результатом від первинної операції (наслідок неправильно підібраної форми, розміру протеза, ефект «Double Bubble», сінмастія)
 • При зміщенні імплантату, зміні форми через втрату або набору ваги, вагітності
 • При наявності ускладнень від установки грудних імплантів – наприклад, розростанні фіброзної тканини, що супроводжується вираженим больовим синдромом (капсульна контрактура), скупченні серозної рідини навколо імпланта (серома)
 • При пошкодженні протеза – розрив, витіканні наповнювача

Не варто мучитися та нескінченно відкладати процедуру у довгий ящик. Видалення імпланта можна виконати на найвищому рівні вже зараз, при цьому ціна доступна і приємна.

Етапи видалення грудних імплантатів та особливості реабілітаційного періоду

Хірургія світового рівня в Клініці Святого Миколая дає можливість видалити грудні імпланти якісно і без ускладнень у межах нашої країни. Видатні пластичні хірурги, професіонали своєї справи, подбають про вас на всіх етапах процедури. Видалення імплантів грудей проходить у кілька етапів:

 1. Первинна консультація. Проводиться огляд, збір анамнезу, обговорюються нюанси майбутньої операції.
 2. Діагностика. Вона складається з обов’язкового списку лабораторних досліджень (загального аналізу крові, сечі, біохімічного дослідження крові, коагулограми) та інструментальних (ЕКГ, мамографія при необхідності). Все це дозволить визначити обсяг операції та підібрати відповідний наркоз.
 3. Підготовчий етап. За місяць до планованого втручання необхідно виключити шкідливі звички (паління, алкоголь), прийом препаратів, які впливають на згортання крові.
 4. Власне видалення грудних імплантатів. Займає операція приблизно 1–3 години.
 5. Відновлювальний період (у стаціонарі і вдома). Буде складено індивідуальний план реабілітаційного періоду.
Эстетическая хирургия

У стаціонарі клініки пацієнтки, в залежності від стану, проводять 1–2 дні. Перші кілька днів після операції будуть спостерігатися набряклість, можуть бути невеликі синці, дискомфортні відчуття – це не привід для занепокоєння. Рекомендовано носіння спеціальної підтримуючої щільної білизни. До активного способу життя – тренувань, відвідування саун і лазень, можна буде повернутися через 2–3 місяці.

Переваги звернення в Клініку Святого Миколая

 • Робота на принципах доказової медицини – ми лікуємо згідно з міжнародними протоколами і дотримуємось європейських стандартів якості
 • Наявність власної лабораторії – як наслідок швидкий результат аналізів і точність досліджень
 • Прозора ціна – єдиний прайс на сайті, з яким може ознайомитися кожен охочий, щоб точно знати вартість тієї чи іншої послуги
 • Високий професіоналізм і великий досвід роботи фахівців клініки – лікарі регулярно удосконалюються, проходять майстер-класи, навчання як в Україні, так і за її межами

Клініка Святого Миколая завжди ставить найвищу планку професіоналізму, щоб стати для вас надійним медичним партнером на довгі роки.

Зручності для відвідувачів Клініки Святого Миколая

Власна парковка

Оплата карткою

Онлайн-запис

Аптека в будівлі

Своя лабораторія

Електронна медкарта