Пункція молочної залози у Запоріжжі

Комфортне проведення процедури пункції молочної залози в Клініці Святого Миколая

Пункція молочної залози – це інвазивний метод діагностичної маніпуляції, який застосовується у мамології та являє собою забір клітин, рідинного компонента або тканин з утворень молочної залози. Забір робиться через незначний прокол за допомогою голки для біопсії, спеціального пістолета або роботизованого інструмента. Пункція грудної залози – це найбільш інформативний метод визначення характеру утворення у молочній залозі.

Показання до проведення пункції молочної залози

Основна мета проведення пункції з молочної залози – відрізнити доброякісну пухлину від злоякісної пухлини (пункція кісти грудної залози, пункція фіброаденоми молочної залози). Якщо ультразвукове дослідження або мамографія не дали точних результатів для постановки діагнозу, але виявлені деякі зміни, тоді проводиться пункція молочних залоз.

Основним показанням до проведення процедури є наявність утворень у молочній залозі.

Методика проведення пункції молочних залоз

Лікар-мамолог або онколог призначає товстоголкову або тонкоголкову пункцію молочної залози, коли виявляє утворення невідомого характеру у пацієнтки. Пункція кісти молочної залози (якщо є показання) проходить наступним чином:

  • Пацієнтка лягає на канапку на спину, після чого лікар за допомогою тонкої голки робить забір тканин
  • Пункція молочної залози завжди робиться під контролем УЗД, це дозволяє фахівцеві без проблем проконтролювати максимальну евакуацію вмісту кісти
  • Процедура проходить із застосуванням місцевих аплікацій анестетиків, після маніпуляції дозволяється прийняти знеболюючі
  • Отриманий матеріал відправляється у лабораторію для цитологічного дослідження

Пункцію кісти молочної залози у Запоріжжі можна зробити в Клініці Святого Миколая. Тут дана діагностична процедура проводиться висококваліфікованими та досвідченими фахівцями швидко і безболісно. Пацієнти перебувають у максимально комфортних умовах.

доктор Стан

Чому варто звернутися в Клініку Святого Миколая

Клініка Святого Миколая – багатопрофільний медичний заклад, який надає пацієнтові послуги європейської якості. Діагностика та лікування мамологічних патологій у Клініці Святого Миколая – це:

  • Привітний і чуйний медичний персонал
  • Професійний мамолог
  • Власна сучасна лабораторія
  • Швидкі результати пункції молочної залози
  • Онлайн-запис
  • Повна конфіденційність

Зручності для відвідувачів Клініки Святого Миколая

Власна парковка

Оплата карткою

Онлайн-запис

Аптека в будівлі

Своя лабораторія

Електронна медкарта