Корекція сосків та ареоли в Запоріжжі

Сучасні технології проведення операції по корекції сосків та ареоли в Клініці Святого Миколая

Не всі задоволені формою сосків і ореоли, даної їм від природи. Але це не привід для смутку, адже сучасні можливості естетичної хірургії допоможуть скорегувати будь-які недоліки і подарують вам упевненість у собі. Зменшення соска або ареоли, корекція форми, пластика сосків – варто тільки озвучити побажання, а досвідчені фахівці втілять їх у реальність.

Показання до проведення операції

Корекція сосково-ареолярного комплексу, як правило, не має медичних показань, а виконується виключно з естетичних уподобань і міркувань жінки. Це може бути:

 • Гіпертрофія сосків та ареол
 • Втягнуті соски
 • Диспропорція розмірів грудей і сосково-ареолярного комплексу
 • Асиметрія
 • Повна або часткова відсутність соска
 • Підвищена пігментація ареоли

Операція по зменшенню ареоли і соска особливо поширена серед жінок після вагітності і грудного вигодовування, коли через гормональний фон і механічний вплив на них змінюється форма, розмір, пігментація.

Етапи проведення корекції соска та ареоли

Першим етапом, до того як пройти в операційну, пацієнтці необхідно пройти повне обстеження – здати аналізи, пройти інструментальну діагностику, при необхідності проконсультуватися з фахівцями. Клініка Святого Миколая завдяки своїй так званій замкнутій системі дозволяє зробити все перераховане вище у межах однієї будівлі.

Побажання пацієнтки визначають методику проведення операції:

 • Якщо метою є зменшення ареоли, то хірург виконує надріз навколо ареоли та видаляє надлишок шкіри. При цьому досягається чудовий косметичний ефект
 • Для корекції форми соска виконується необхідне висічення шкіри та надається потрібна форма, потім за допомогою спеціальних косметичних швів виконується фіксація САК (сосково-ареолярного комплексу)

Плюс даного втручання в тому, що реабілітаційний період мінімальний, ви відправляєтеся додому у той же день і скоро можете повернутися до звичного життя.

Повністю відновити звичну активність, займатися спортом можна вже через два тижні. Якщо ви плануєте виконати зменшення ареоли або соска у нашій клініці, приємно здивує вас і ціна послуги. Адже поряд із пропонованою якістю цінова політика дуже лояльна. А відчуття впевненості та позбавлення від комплексів і зовсім неоціненне!

Эстетическая хирургия

Переваги звернення в Клініку Святого Миколая

Розуміючи й беручі до уваги всілякі ризики та високий рівень відповідальності, ми подбали про те, щоб створити сприятливі умови для наших пацієнтів:

 • Стерильні безпечні операційні з одноразовими інструментами та подачею очищеного повітря
 • Команда висококласних хірургів з великим досвідом роботи, які регулярно проходять курси підвищення кваліфікації як в Україні, так і за її межами
 • Найсучасніша анестезія у світі – газовий наркоз, який є найбільш безпечним і не вимагає реабілітації
 • Постійний контроль анестезіолога за допомогою системи BIS дозволяє в реальному часі оцінювати всі життєво важливі функції організму

Безпека пацієнта для нас понад усе, тому ми робимо все можливе і неможливе для того, щоб у нас ви відчували себе максимально комфортно та спокійно!

Зручності для відвідувачів Клініки Святого Миколая

Власна парковка

Оплата карткою

Онлайн-запис

Аптека в будівлі

Своя лабораторія

Електронна медкарта