Корекція асиметрії грудей у Запоріжжі

Корекція асиметрії молочних залоз у Клініці Святого Миколая. Консультативний прийом кращих пластичних хірургів

Для багатьох жінок груди – це показник впевненості у собі та жіночності. Багатьох дівчат протягом життя підстерігає безліч факторів, які можуть позначитися не кращим чином на формі молочних залоз та їх зовнішньому вигляді в цілому. Корекція асиметрії жіночих грудей – це одна з найбільш популярних операцій, яка допомагає повернути дівчині впевненість і привабливість у собі.

Причини асиметрії грудей

Асиметрія грудних залоз може виникати як наслідок:

 • Вродженої патології – гіпертрофії /гіпоплазії тканин
 • Гормонального дисбалансу
 • Тривалого грудного вигодовування, особливо при недотриманні режиму годування (іноді жінки частіше використовують одну молочну залозу, через що вона може змінюватися у розмірах і формі)
 • Новоутворень (як доброякісних, так і злоякісних), після видалення яких з’являється видима асиметрія
 • Різкого масивного схуднення
 • Вікових змін молочних залоз (на тлі менопаузи)

Зовні визначити у себе асиметрію грудних залоз не складно: встаньте прямо перед дзеркалом – якщо ви спостерігаєте, що одна грудь більша за іншу, пипки мають різну форму, напрямок або залози розташовуються на різній висоті – є асиметрія. Визначити її ступінь вираженості допоможе пластичний хірург Клініки Святого Миколая.

Етапи проведення операції та особливості реабілітаційного періоду

Якщо у вас все ж є диспропорція молочних залоз, вона доставляє вам занепокоєння – пластичні хірурги Клініки Святого Миколая з радістю допоможуть скорегувати асиметрію грудей без імплантів або ж з їх застосуванням. Способи залежать від її вираженості та побажань пацієнтки:

Від обраного способу корекції асиметрії грудей безпосередньо залежить ціна послуги. Таким чином, потрібно розуміти, що коригування асиметрії грудей без імплантів обійдеться дешевше, оскільки в неї не включена собівартість протезів.

Операція проходить під загальною анестезією, тому ніякого дискомфорту та болю ви не відчуєте. Деякий час після втручання буде спостерігатися незначний біль, відчуття розпирання молочних залоз, набряк, може бути синяк. Турбуватися не варто, всі ці симптоми швидко проходять і не несуть ніякої загрози.

доктор Стан

Оцінити роботу хірургів дівчина може вже через кілька місяців. А до цього моменту для досягнення кращого результату настійно рекомендується носити компресійний бюстгальтер і дбайливо ставитися до швів – не відвідувати сауни, басейни, спортзали, уникати важких фізичних навантажень, ретельно дотримуватися гігієни.

Переваги звернення в Клініку Святого Миколая

Тільки в Клініці Святого Миколая ви маєте можливість познайомитися з хірургією, яка дійсно творить чудеса. Наші переваги, це:

 • Малоінвазивна хірургія з відмінними косметичними результатами
 • Використання сучасного анестезіологічного та операційного обладнання
 • Лікарі вищої категорії з великим практичним досвідом роботи
 • Якнайшвидше відновлення після операції
 • Комфортний стаціонар для реабілітації у післяопераційний період
 • Детальне консультування та супровід пацієнта на всіх етапах діагностики та лікування

Бути здоровою та привабливою з Клінікою Святого Миколая – легко!

Зручності для відвідувачів Клініки Святого Миколая

Власна парковка

Оплата карткою

Онлайн-запис

Аптека в будівлі

Своя лабораторія

Електронна медкарта